/    /    /    /  

Diochi Uncaria tomentosa (kočíčí dráp) 80 g

Značka:
Množství: 80 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Diochi Uncaria tomentosa (kočíčí dráp) 80 g

Bylinný čaj Diochi z kočičího drápu aktivně podporuje obranyschopnost organismu, působí proti alergiím a astmatu, pečuje o zdraví kardiovaskulárního systému, stabilizuje vyšší hladinu cholesterolu. Omezuje vznik krevních sraženin a zánětů uvnitř i vně těla, omezuje riziko vzniku Crohnovy nemoci. Detoxikuje organismus a napomáhá z něj vyplavovat škodlivé látky.

Kočičí dráp obsahuje množství antioxidantů, které posilují imunitní systém vůči nemocem i jiným nepříznivým vnějším vlivům. Pravidelná konzumace podporuje tvorbu bílých krvinek, upravuje vyšší krevní tlak i hladinu cholesterolu v krvi, eliminuje vznik trombózy i riziko infarktu. Působí skvěle protizánětlivě, pomáhá při revmatismu, astmatu, alergiích, ale i nejrůznějších zánětlivých onemocněních a mykózách.

Deštný prales

Produkt tradiční medicíny

Kočičí dráp je jednou z rostlin velice často využívaných v tradiční peruánské medicíně. Jedná se o rostlinu podobnou liáně, která byl již od pradávna uctívána pro své schopnosti a nazývána svatou rostlinou. Uncaria tomentosa neboli kočičí dráp má komplexní vliv na organismus a díky formě čaje bez přidaných ingrediencí z něj získáte maximum pro své tělo.

Aktivace imunity

Výtažek z kočičího drápu dokáže posílit imunitní systém a chránit proti nepříznivým vlivům prostředí i mikroorganismům cirkulujícím v ovzduší. Čaj z kočičího drápu můžete pít celoročně, ale oceníte jej zejména v období zvýšeného výskytu rýmy či nachlazení či při nadměrném stresu. Kočičí dráp má příznivý vliv na celkovou obranyschopnost organismu a dlouhodobě ji zvyšuje.

Účinná detoxikace

Čaj z kočičího drápu také pomůže vaše tělo očistit a odplavit z něj nadbytečné látky, které jej zbytečně zatěžují. Podporuje vylučování škodlivých látek a stimuluje detoxikaci organismu. Zároveň je přirozeně protizánětlivý, brání vzniku infekcí a zklidňuje již stávající projevy zánětu. Díky tomu působí i při chronických onemocněních, jako je astma či revmatizmus.

Vliv na kardiovaskulární systém

Účinky kočičího drápu jsou ale ještě rozmanitější. Má příznivý vliv na zdraví kardiovaskulárního systému. Onemocnění srdce a cév jsou nejčastější příčinou úmrtí ve vyspělých státech, proto je vhodné se o tuto oblast starat. Kočičí dráp pomáhá normalizovat hladinu cholesterolu, působí proti vzniku krevních sraženin a má příznivý vliv při zvýšeném krevním tlaku.

Příprava: Do 750 ml vroucí vody nasypte a 2-3 lžičky čajové směsi a povařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do 17. hodiny. Po 3týdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Upozornění: Při dlouhodobém a nadměrném užívání může způsobit krátkodobou neplodnost. Neužívejte, pokud máte v těle implantát či jste bezprostředně po transplantaci orgánu.

Diochi Uncaria tomentosa (kočíčí dráp) 80 g

Bylinný čaj Diochi z mačacieho pazúra aktívne podporuje obranyschopnosť organizmu, pôsobí proti alergiám a astmám, stará sa o zdravie kardiovaskulárneho systému, stabilizuje vyššiu hladinu cholesterolu. Obmedzuje vznik krvných zrazenín a zápalov vnútri aj mimo tela, obmedzuje riziko vzniku Crohnovej choroby. Detoxikuje organizmus a napomáha z neho vyplavovať škodlivé látky.

Mačací pazúr obsahuje množstvo antioxidantov, ktoré posilňujú systém voči ochoreniam aj iným nepriaznivým vonkajším vplyvom. Pravidelná konzumácia podporuje tvorbu bielych krviniek, upravuje vyšší krvný tlak aj hladinu cholesterolu v krvi, eliminuje vznik trombózy aj riziko infarktu. Pôsobí skvelo protizápalovo, pomáha pri reumatizme, astme, alergiách ale aj najrôznejších zápalových ochoreniach a mykózach.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Lze užívat kočičí dráp s umělým kloubem v těle?

Ráda bych zkusila bylinný čaj Uncaria Tomentosa Diochi, ale zarazilo mě, že se nesmí pít, když je v těle ...

Uncaria Tementosa při prsním implantátu

Ráda bych zkusila bylinný čaj Uncaria Tementosa. Mohu tento čaj užívat, když mám prsní implantát? Bylinný čaj ...

Vlastnosti

INCI: Uncaria Tomentosa
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: jednodruhové
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz