/    /    /    /    /  

Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Muladhara 68 g

Značka:
Množství: 68 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Vykuřovací směsi
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
169
ks
Bez DPH 140 Kč

Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Muladhara 68 g

Zemitá vůně vykuřovací směsi Muladhara Ramakrishnananda s akcenty sladkého ovoce pomáhá znovu nalézt vnitřní klid, obnovit spojení s Matkou Zemí a prožívat základní životní aspekty. Harmonizuje první, kořenovou čakru, která je naprosto zásadní pro lidskou existenci. Funguje jako energetický pramen pro ostatní vyšší čakry.

Zapalujte vykuřovací směs, pokud se cítíte vyčerpaní a bez fyzické, duševní i duchovní síly, potřebujete-li doplnit energii a nalézt sebe sama a obnovit svůj vztah k přírodě. Dodává energii při celkové únavě, pocitech vyhoření a nechuti pouštět se do jakékoliv činnosti, protože máte pocit, že to stejně nemá smysl.

Vykuřovací směs je připravena z vysoce kvalitních, čistě přírodních ingrediencí, které jsou pečlivě vybírány podle staré indické receptury. Její účinky byly posíleny odříkáváním modliteb a speciálních manter. Základ tvoří různé pryskyřice, jako je kadidlo a myrha, doplněny jsou vonnými dřevy, léčivými bylinami, orientálním kořením s příměsí hnědého cukru, medu, ambry, a vonnými oleji.

Použití: Směs nasypejte v malém množství na žhavý uhlík a nechte doutnat. Vykuřujte pouze ve speciální nádobce k tomuto účelu určené a nenechávejte směs hořet bez dozoru.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Frankincense, Copal, Myrrh, Honey, Rosemary, Lavender, Brown Sugar, Clove, Sandalwood Powder, Rose Petals, Earth Pigment, Jojoba Oil
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový