/    /    /    /    /  

Saloos Zelený jíl francouzský 80 g

Značka:
Množství: 80 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pleťové čistící prášky, Koupelové prášky, Prášky a jíly, Prášky & jíly
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
5,0/5 6 hlasů
Cena
102
ks
Bez DPH 84 Kč

Saloos Zelený jíl francouzský 80 g

Zelený francouzský jíl Saloos je univerzálním pomocníkem v péči o pokožku obličeje i celého těla. Díky čistému složení je vhodný pro všechny typy pleti včetně té nejcitlivější, obzvláště jej ale ocení mastná a problematická pokožka se sklony k akné, černým tečkám a dalším nedokonalostem. Zelený jíl pleť čistí do hloubky, působí protizánětlivě a zanechává pokožku zdravější na pohled.

Zelený francouzský jíl illite čistí a hojí pokožku se sklony k nedokonalostem, vzniku akné, drobných zánětů i černých teček. Jíl do sebe dokáže skvěle absorbovat přebytečný kožní maz i nečistoty usazené v pórech a aktivně tak pokožku čistí. Přesto pokožku nadměrně nevysušuje a nedráždí. Navíc, francouzský jíl je bohatý na množství minerálních látek, které pokožku detoxikují, podporují její regeneraci i pružnost.

Zelený jíl je vhodný také pro ošetření pokožky trpící na problémy jako je lupénka, dermatitida či ekzém. Maska či koupel se zeleným jílem pleť skvěle zklidní, zmírní svědění pokožky a zároveň podpoří hojení.

Použití: 2 polévkové lžíce jílu vymíchejte s malým množstvím čisté vody či květové vody v požadovanou konzistenci a aplikujte na odlíčenou pokožku obličeje či celého těla. Podle potřeby můžete přidat i rostlinné či éterické oleje. Nechte působit 10-15 minut, aplikaci opakujte podle potřeby 2-3x týdně.

Tip: Jílovou masku můžete aplikovat také jako vlasový zábal. Eliminuje nadměrné maštění vlasové pokožky, zklidňuje a dodává objem jemným vlasům.

Saloos Zelený jíl francouzský 80 g

Zelený francúzsky íl Saloos je univerzálnym pomocníkom v starostlivosti o pokožku tváre i celého tela. Vďaka čistému zloženiu je vhodný pre všetky typy pleti vrátane tej najcitlivejšej, obzvlášť ho ale ocení mastná a problematická pokožka so sklonmi k akné, čiernym bodkám a ďalším nedokonalostiam. Zelený íl pleť čistí do hĺbky, pôsobí protizápalovo a zanecháva pokožku zdravšiu na pohľad.

Zelený francúzsky íl illit čistí a hojí pokožku so sklonmi k nedokonalostiam, vzniku akné, drobných zápalov aj čiernych bodiek. Íl do seba dokáže skvele absorbovať prebytočný kožný maz aj nečistoty usadené v póroch a aktívne tak pokožku čistí. Napriek tomu pokožku nadmerne nevysušuje a nedráždi. Navyše, francúzsky íl je bohatý na množstvo minerálnych látok, ktoré pokožku detoxikujú, podporujú jej regeneráciu i pružnosť.

Zelený íl je vhodný aj pre ošetrenie pokožky trpiacej na problémy ako je lupienka, dermatitída alebo ekzém. Maska či kúpeľ so zeleným ílom pleť skvele upokojí, zmierni svrbenie pokožky a zároveň podporí hojenie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Skvělý. | 30.10.2016 11:16:20 | Hana

Výborný produkt. V praktické šroubovací krabičce.

* povinné

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz