/    /    /    /  

Argital Zelený jíl vysušený sluncem 2,5 kg

Značka:
Množství: 2,5 kg
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 1 kg / 220 Kč
Kategorie: Přípravky do koupele, Pleťové masky, Prášky a jíly, Podrážděná pokožka, Vlasové masky, Pleťové čistící masky, Prášky & jíly
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
420
ks
Bez DPH 347 Kč

Argital Zelený jíl vysušený sluncem 2,5 kg

Přírodní zelený jíl Argital díky svému mořskému původu obsahuje množství stopových prvků nacházejících se v mořské vodě. Bohaté složení jílu pokožku čistí, vyživuje, působí proti stárnutí pleti a navrací jí elasticitu a zdravý vzhled. Čerstvě vytěžený jíl se suší na slunci bez přídavku jakýchkoliv složek, je tak extrémně čistý, jemný a vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku náchylnou k podráždění, alergiím či kožním onemocněním.

Díky složení bohatému na množství blahodárných prvků jíl pokožku detoxikuje, regeneruje, dodává jí elasticitu a zklidňuje ji. Zelený jíl je tak vhodný pro ošetření pokožky náchylné k podráždění, alergiím, začervenání, dermatitidě i jiným kožním onemocněním. Zelený jíl má díky svému jednoduchému přírodnímu složení multifunkční využití. Lze jej použít jako pleťovou masku na obličej i celé tělo, masku na vlasy, zábal na bolavé klouby či namožené svaly i jako zpevňující zábal na problematické partie.

Maska na vlasy
Do základní masky přidejte 4 lžičky přesličkového odvaru, aby měla maska tekutější konzistenci. Aplikujte do vlhkých čistých vlasů a nechte působit 5-10 minut. Poté masku smyjte teplou vodou a vlasy umyjte šamponem.

Zeštíhlující koupel se zeleným jílem
Do napuštěné vany vhoďte 3-4 hrsti zeleného jílu. V horké vodě se jíl sám rozpustí. Jíl tělo neušpiní, takže není nutné se po koupeli oplachovat. Do koupele můžete přidat pár kapek oblíbeného esenciálního oleje.

Relaxační koupel pro ruce a nohy
Do umyvadla s horkou vodou přidejte hrst jílového prášku. Ve vodě s jílem koupejte střídavě ruce nebo nohy, třete jednu končetinu o druhou, dokud voda nevychladne. Do koupele můžete přidat pár kapek oblíbeného esenciálního oleje.

Použití: Pro přípravu základní pleťové masky smíchejte šálek jílu, lžičku medu, lžičku mandlového oleje a půl šálku květové či minerální vody. Masku aplikujte v silnější vrstvě na pokožku a nechte zaschnout a za pomoci kosmetické houby opatrně smyjte. Masku aplikujte podle potřeby 1- 2x týdně.

Tip: Podle typu pleti můžete do základní směsi přidat pečující olej, Aloe vera gel, květovou či květinovou vodu nebo jiné přísady.

Upozornění: Hodně citlivá pleť může na zelený jíl reagovat mírným pálením a zčervenáním. Je to běžná reakce, které není třeba se obávat.

Argital Zelený jíl vysušený sluncem 2,5 kg

Prírodný zelený íl Argital vďaka svojmu morskému pôvodu obsahuje množstvo stopových prvkov nachádzajúcich sa v morskej vode. Bohaté zloženie ílu pokožku čistí, vyživuje, pôsobí proti starnutiu pleti a navracia jej elasticitu a zdravý vzhľad. Čerstvo vyťažený íl sa suší na slnku bez prídavku akýchkoľvek zložiek, je tak extrémne čistý, jemný a vhodný aj pre najcitlivejšiu pokožku náchylnú k podráždeniu, alergiám či kožným ochoreniam.

Vďaka zloženiu bohatému na množstvo blahodárnych prvkov íl pokožku detoxikuje, regeneruje, dodáva jej elasticitu a upokojuje ju. Zelený íl je tak vhodný na ošetrenie pokožky náchylnej k podráždeniu, alergiám, začervenaniu, dermatitíde aj iným kožným ochoreniam. Zelený íl má vďaka svojmu jednoduchému prírodnému zloženiu multifunkčné využitie. Možno ho použiť ako pleťovú masku na tvár i celé telo, masku na vlasy, zábal na boľavé kĺby či natiahnuté svaly i ako spevňujúci zábal na problematické partie.

Maska na vlasy
Do základnej masky pridajte 4 lyžičky prasličkového odvaru, aby mala maska tekutejšiu konzistenciu. Aplikujte do vlhkých čistých vlasov a nechajte pôsobiť 5-10 minút. Potom masku zmyte teplou vodou a vlasy umyte šampónom.

Zoštíhľujúci kúpeľ so zeleným ílom
Do napustenej vane vhoďte 3-4 hrsti zeleného ílu. V horúcej vode sa íl sám rozpustí. Íl telo neušpiní, takže nie je nutné sa po kúpeli oplachovať. Do kúpeľa môžete pridať pár kvapiek obľúbeného esenciálneho oleja.

Relaxačný kúpeľ pre ruky a nohy
Do umývadla s horúcou vodou pridajte hrsť ílového prášku. Vo vode s ílom kúpte striedavo ruky alebo nohy, trite jednu končatinu o druhú, kým voda nevychladne. Do kúpeľa môžete pridať pár kvapiek obľúbeného esenciálneho oleja.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné