Prohlédněte si vaše seznamy přání
BiOOO dny dopravy zdarma

Attitude 100% minerální opalovací krém SPF 30 s vůní tropical 150 g

Attitude 100% minerální opalovací krém SPF 30 s vůní tropical 150 g

Značka: Attitude
Balení:
689
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Minerální opalovací krém SPF 30 s vůní tropical chrání před UVA i UVB zářením díky obsahu oxidu zinečnatého v non-nano formě.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Minerální opalovací krém Tropical ATTITUDE SPF 30 je díky absenci chemických UV filtrů vhodný pro všechny typy pokožky. Minerální složky krému vás ochrání proti UVA i UVB záření a přírodní vůně tropical zanechá na pokožce exotickou vůni.

Obahuje pouze biologicky rozložitelné, pro ekosystém i člověka bezpečné látky. Krém je lehce roztíratelný a nezanechává bílý film. Aktivní složkou je oxid zinečnatý v non-nano formě, což znamená, že částice svou velikostí a tvarem neprochází do buněk kůže a zůstávají tak na povrchu.

Opalovací krém ATTITUDE má certifikaci EcoLogo, která potvrzuje šetrnost k životnímu prostředí a certifikaci EWG, která pomáhá lidem vybírat jen ty zdravé, bezpečné a k přírodě šetrné produkty. Opalovací řada ATTITUDE získala od této neziskové organiazce nejvyšší hodnocení. 

Kanadská značka ATTITUDE vyrábí své produkty pouze z látek, které jsou šetrné k lidskému zdraví i životnímu prostředí. Při jejich výrobě využívá výhradně obnovitelné zdroje a udržitelný způsob výroby. Všechny produkty jsou bez živočišných složek, netestované na zvířatech. ATTITUDE je členem programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), což je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě.

Použití: Doporučuje se aplikovat 15 minut před pobytem na slunci a opakovat každé 2 hodiny. 40 minut po koupání/namočení je potřeba opět namazat. Výrobce udává, že krém není vhodný pro děti do 6 měsíců, a to z důvodu, že miminka by se vůbec neměla vystavovat slunci.

Užití: vnější

Vůně: exotická

Výrobce: Attitude, 5605 De Gaspé, Suite 401 , Montreal, QC, H2T 2A4, CANADA, Kanada , tel: +1.514.509.7225

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: