Naturalis Acerola 100 g

Naturalis Acerola 100 g

  • Značka: Naturalis
  • Balení: 100 g
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Certifikáty: BIO
  • Bez DPH 330 Kč

Sušené plody acerola mají příjemnou nakyslou chuť díky vysokému obsahu vitaminu C, který společně s dalšími látkami aktivně posiluje odolnost celého organismu a zvyšuje fyzickou odolnost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sušené plody acerola Naturalis mají příjemnou nakyslou chuť díky vysokému obsahu vitaminu C, silného antioxidantu, který společně s dalšími rostlinnými látkami aktivně posiluje odolnost celého organismu. Vitaminy a minerální látky pomáhají nejenom s oslabenou imunitou, ale také ulehčují průběh samotného onemocnění a zvyšují fyzickou odolnost.

Plody aceroly, velice podobné našim třešním, jsou plné nejenom vitaminu A a C, ale také vitaminů řady B. Tyto látky podporují přirozené metabolické funkce celého těla a zlepšují vrozenou regeneraci těla. Acerola působí proti účinkům volných radikálů, a chrání tak organismus před známkami předčasného stárnutí.

Užívání aceroly je také vhodné jako doplňková léčba při často se vyskytujících zánětech, krvácení i pohmožděninách, také působí jako prevence vzniku krevních sraženin. Pravidelné užívání zvyšuje fyzickou a psychickou odolnost a pomáhá lépe se vyrovnat se stresem.

Tip: Prášek lze přimíchat do jogurtu, cereálií, kaší či dalších tepelně neupravovaných pokrmů.

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou čajovou lžičku 1-2x denně. Děti od 3 let 1 lžičku 1x denně. Během redukční diety užívejte prášek nejlépe na lačno 30 minut před jídlem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Mrazem sušené plody aceroly (100 %)

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Příznivé účinky: nespavost a stres, posílení imunity, stárnutí pleti a organismu

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487, 252 62 Horoměřice Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Ten kdo TEN KRAM dela se v tom prd vyzna / HealthyGirl 21. 12. 2016 11:13

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou polévkovou lžíci..... Děti od 3 let 1 polévkovou lžíci....; -- NA OBALU je napsano: Dospeli - 1 CAJOVA lzicka, Deti - 1 CAJOVA lzicka!!!!!!!!! Nekdo se z toho pote fakt posere....

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Maca Root 100 g

Prášek z kořene rostliny maca je superpotravinou, která je bohatá na výživové látky a působí příznivě na imunitní systém, bojuje se stresem a nespavostí a je dobrá také na problematickou pleť.