Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červen.

Purity Vision

Nakupte produkty značky Purity Vision nad 490 Kč a dostanete kokosový olej jako dárek.

Tato akce již skončila!
Česká značka Purity Vision spojuje nejnovější trendy v kosmetice s časem prověřenými postupy a vědeckými poznatky. Potěší vás, že zakladatelé Vladimír a Shanti Lusíkovi aktivně podporují sociální projekty v rozvojových zemích a respektují ekologii jak u výroby, tak při přepravě a prodeji. 
 

Při nákupu produktů české značky Purity Vision nad 490 Kč vám jako dárek v košíku zdarma přistane kokosový olej bez vůně bio 120 ml – univerzální pomocník v  péči o pokožku těla i o vlasy, ale i pro teplou a studenou kuchyni. 

Akce platí do 24.5. nebo do vydání dárku.

Tělová Másla

 Pro hebkou a vyživenou pokožku nemůžete udělat víc, než sáhnout právě po tělových máslech. Obzvláště pak pokud je pokožka suchá a popraskaná, bambucké máslo přichází na pomoc jako rytíř ve stříbrné zbroji.

Květinové vody

Okamžité osvěžení díky aplikátoru ve spreji a spoustu protizánětlivých, zklidňujících a tonizujících účinků – to jsou čisté květinové a bylinkové vody bez alkoholu.

Výživné oleje na pleť, tělo i vlasy

Vzácné oleje si zamiluje celá rodina díky jejich všestrannému použití doslova od hlavy až k patě. Jednou je vyzkoušíte a stanou se nenahraditelnou součástí vaší kosmetické taštičky.

Kokosové oleje

Naprostý základ výbavy domácnosti – snad ani neexistuje univerzálnější produkt. Své místo najde jak v kuchyni, tak při péči o pleť, vlasy, nehty i jako impregnace například bambusového kartáčku. 

Péče o pleť

Rozmazlete svou pleť od kávového peelingu přes hloubkové čištění marockým jílem po hydrataci voňavými krémy. Vaše pokožka vám bude vděčná a odmění vás zdravím a krásou, kterou nepůjde přehlédnout. 

Deodoranty

S pocením a nepříjemným zápachem se dá bojovat i přírodní cestou. Vyzkoušejte čistě přírodní krystal z kamence a osvěžující růžovou vodu ve spreji. Na léto je potřeba se vybavit!

Péče o celé tělo

Vaše tělo je váš chrám – proto byste se o něj měli starat jako by bylo svaté. Přírodní produkty Purity Vision jsou šetrné k vaší pokožce i životnímu prostředí a přitom nemusí dělat kompromis mezi kvalitou a cenou.