Nobilis Tilia Aknégel 50 ml

Nobilis Tilia Aknégel 50 ml

Lehký Aknégel napomáhá hojení a regeneraci mastné aknózní pokožky. Díky vyváženému obsahu esenciálních olejů působí antibakteriálně a chrání pokožku před podrážděním a vznikem nových zánětů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Lehký Aknégel Nobilis Tilia aktivně napomáhá hojení a regeneraci mastné aknózní pokožky. Díky vyváženému obsahu esenciálních olejů chrání gel pokožku před podrážděním a vznikem nových zánětů.

Aknégel stabilizuje funkci mazových žláz, pokožku zmatňuje a dodává jí pružnost, Navíc díky obsahu esenciálních olejů je pokožka posílena a ochráněna před nepříznivými vnějšími vlivy.

Obsažené oleje z tea tree či borovice mají antibakteriální účinky, napomáhají regeneraci pokožky, a tím pádem urychlují hojení akné a pupínků.

Lehký gel pro aknózní pleť

Pokožka, jenž je náchylná ke vzniku akné a nedokonalostí má svoje specifické potřeby. Nejen mladou pleť trápí ucpávání pórů a vznik pupínků, s podobnými příznaky se můžete setkat v jakémkoliv věku. Taková pleť je velice citlivá na vnější vlivy a snadno vstřebává nečistoty z okolního prostředí, které přispívají k ucpávání jejích pórů.

Tea tree

Pečuje, ale nezatíží

Tento přírodní gel proti akné bere na vědomí specifika aknózní pokožky a díky své jemné struktuře lehkého gelu pleť nezatěžuje. Snadno a rovnoměrně se roztírá a rychle se vstřebává. Používejte jej ráno i večer po vyčištění pleti. Gel lze aplikovat také pod make-up. Lehký gel nevytváří neprostupný nános a nechává pleť volně dýchat.

Antibakteriální účinky

Aknégel Nobilis Tilia má díky borovicovému a tea tree oleji přirozeně antibakteriální složení, které brání množení mikroorganismů, jenž způsobují akné. Jemně dezinfikuje pokožku a zanechává ji dokonale čistou. Obsahuje vyváženou směs přírodních esenciálních olejů, které bojují proti vzniku nedokonalostí a jsou skvělou prevencí proti akné. Gel můžete libovolně kombinovat s vaším oblíbeným  denním a nočním krémem.

Podpora regenerace

Aknégel nejen působí proti vzniku nových pupínků, ale také zklidňuje ty již stávající. Zmírňuje podráždění a zarudnutí pleti, a tím i pomáhá pupínky opticky zmenšovat. Zároveň posiluje přirozenou regenerační schopnost pokožky a urychluje hojení. Dlouhodobě chrání pleť před nepříznivými vnějšími vlivy a zanechává ji dokonale matnou a pružnou.

Použití: Malé množství gelu aplikujte ráno i večer lokálně na ložiska akné a pupínků.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte Aknégel v kombinaci s jílovou maskou.

Typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?