Santaverde Aloe vera šťáva perfect skin, beauty food 500 ml

Santaverde Aloe vera šťáva perfect skin, beauty food 500 ml

Zrušeno výrobcem, doprodej poslední vyrobené várky, exspirace 11/2014. 100% přírodní synergická formule pro dokonalou pleť zajišťuje Vaší pleti množství důležitých rostlinných látek. Vysoce účinné antioxidanty z modrých a červených bobulí, ovoce a semen chrání pokožku před volnými radikály, a tím podporují přirozenou ochranu pleti před předčasným stárnutím buněk a klesající pružností pokožky. Vě

Zrušeno výrobcem, doprodej poslední vyrobené várky, exspirace 11/2014.

100% přírodní synergická formule pro dokonalou pleť zajišťuje Vaší pleti množství důležitých rostlinných látek. Vysoce účinné antioxidanty z modrých a červených bobulí, ovoce a semen chrání pokožku před volnými radikály, a tím podporují přirozenou ochranu pleti před předčasným stárnutím buněk a klesající pružností pokožky. Vědecké analýzy zabývající se dokonalou pletí prokázaly ochrannou antioxidační dávku 2500 ORAC v jedné porci šťávy Perfect skin. Jednou dávkou tak získáte 50% doporučené denní dávky ochranných antioxidantů.

Tip: Aloe vera šťávu můžete přidat do smoothie či čerstvého ovocného džusu.

Dávkování: 50 mililitrů šťávy pijte denně nejlépe na lačno před snídaní a zapijte čistou vodou. Podle potřeby můžete dávku až ztrojnásobit.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Příznivé účinky: detoxikace, ekzémy a kožní onemocnění, hojení ran a spálenin, onemocnění močových cest, stárnutí pleti a organismu

Produktové řady: Santaverde Beauty Food

Užití: vnitřní

Výrobce: SANTAVERDE - Gesellschaft für Naturprodukte mbH, Klärchenstraße 11, 22299 Hamburg Německo, www.santaverde.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?