Aromaterapie Karel Hadek ALTHEA Regenerační bylinný krém 10 ml

Aromaterapie Karel Hadek ALTHEA Regenerační bylinný krém 10 ml

121
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás
Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

ALTHEA Regenerační bylinný krém od značky Karel Hadek je určený pro pokožku s rozšířenými žilkami - kuperózou. Je vhodný pro každodenní a také dlouhodobé použití. Krém je vhodný pro pokožku citlivou i pro tu se sklony k zánětům. 

Hlavní složky

  • sezamový, mandlový, jojobový, pupalkový olej
  • allantoin, panthenol
  • éterické oleje

Mandlový olej, olej z pšeničných klíčků, sezamový, jojobový a pupalkový tvoří jemný základ krému podporujícího fyziologické funkce pokožky. Éterické oleje z cypřiše, jalovce, citronu, levandule, heřmánku římského a komonice podporují tok tělních tekutin, působí příznivě na cévní a lymfatický systém, mají uklidňující a protizánětlivé účinky. Regenerační krém udržuje pleť hladkou a vláčnou a účinně bojuje proti projevům kuperózy.

Použití: 1-2x denně aplikujte na omytou pokožku

Skladování: Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Firma Karel Hadek se specializuje na výrobu fyziologických produktů a získává k tomu pouze suroviny, které jsou velmi kvalitní, mají pouze přírodní charakter. Produkty Aromaterapie Karel Hadek pochází z ekologicky čistých nalezišť, neobsahují herbicidy, pesticidy, těžké kovy a další příměsi. 

Typ pleti: rozšířené žilky a rosacea

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a.s., Kšice 11 , 349 01, Stříbro, Česká republika

Z blogu1

Novinka: Aromaterapie Karel Hadek a Fauna

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?