Annemarie Börlind Anti-age tekutý make-up Honey 30 ml

Annemarie Börlind Anti-age tekutý make-up Honey 30 ml

Tekutý make-up s olejem z kamélie, kyselinou hyaluronovou a výtažky z Aloe vera či mořských řas sjednotí odstín pleti, zakryje menší nedostatky a brání předčasnému stárnutí pokožky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Anti-age tekutý make-up Annemaie Börlind v odstínu Honey je vhodný pro světlou pleť s růžovým podtónem. Hodí se pro všechny typy pleti. Hravě s ním sjednotíte odstín pleti i zakryjete menší nedokonalosti. Make-up pokožku zároveň hydratuje a díky kyselině hyaluronové a přírodním extraktům působí proti jejímu předčasnému stárnutí.

Make-up má krásně hladkou texturu, která se snadno nanáší, sjednotí odstín pleti a zakryje drobné žilky či kruhy pod očima. Obsažená termální voda pleť během dne intenzivně hydratuje. Extrakty z mořských řas či Aloe vera na sebe váží vlhkost a udržují ji v pokožce, díky čemuž je pak pokožka během celého dne chráněna před vysušením.

Olej z kamélie je bohatý na vitaminy, minerály a skvalen, a tak vyživuje zralou pleť, vyhlazuje ji a zklidňuje. Kyselina hyaluronová vyhlazuje jemné linie v pokožce a stimuluje obnovu jejich buněk. Výtažek z plamatky přispívá k celkovému posílení a zpevnění pleti. Pleť je tak chráněna před povadlostí a předčasnou tvorbou vrásek.

Použití: Malé množství naneste prsty, houbičkou či štětcem na obličej ošetřený denním krémem a jemně zapracujte, abyste vytvořili rovnoměrné líčení.

Typy pleti: anti age, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: Börlind GmbH, D-75365 Calw Německo, https://www.boerlind.com

Nenašli jste to pravé? Co tohle?