Saloos Aroma roll-on vitalita 9 ml

Saloos Aroma roll-on vitalita 9 ml

Povzbuzující přírodní aroma roll-on, se kterým rádi vykročíte do nového rána. Svěží vůně naplní vaši mysl optimismem a dobrou náladou, která vás bude provázet po celý den.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Přírodní aroma roll-on Vitalita Saloos pomáhá uvolnit mysl. Jeho svěží vůně vám umožní úspěšně vykročit do nového rána. Naplňuje mysl optimismem a dobrou náladou. Směs jojobového oleje a esenciálních olejů aromaterapeuticky působí na naši mysl a nabíjí energií. Osvěžující citrusové esence z grepu, limety, litsey cubeby a dalších vám dodá optimismus kdykoliv během dne.

Roll-on působí aromaterapeuticky na vaši mysl, dodává novou energii a dobrou náladu. Citrusové vůně jsou plné optimismu a energie. Mírní deprese, pozitivně působí při únavě a pomáhají udržet pozornost. Roll-on můžete mít vždy schovaný v kabelce, je vhodný pro použití kdykoliv během dne, kdy vám dodá optimismus, novou životní energii a dostatek síly pro dlouhý náročný den.

Aromaterapie vždy při ruce

Aroma roll-on Vitalita od Saloos vychází z cenných znalostí aromaterapie a kombinuje vůně jednotlivých přírodních esencí v kompozici, která dokáže působit zároveň na tělo i mysl a dodá vám chuť do života. Praktický roll-on je velice kompaktní, proto ho s sebou můžete nosit všude, vejde se i do té nejmenší kapsy či kabelky. Je vždy připraven k použití a díky roll-onu je aplikace olejíčku velice snadná a hygienická.

Přírodní složky

Aroma roll-on Saloos obsahuje pouze přírodní ingredience, neobsahuje přidanou syntetickou parfemaci ani konzervanty či parabeny. Vůně je tvořena čistými rostlinnými esenciálními oleji, které jsou naředěny v jojobovém oleji, jež je vlastnostmi nejblíže přirozenému kožnímu mazu. Jojobový olej vaši pokožku nezatíží, nezpůsobuje podráždění a je velmi univerzální. 

Optimismus a energie

Aroma roll-on Vitalita je určen pro y, kterým chybí životní energie. Esenciální oleje z grapefruitu a limetky vás hned po ránu probudí a navnadí vás do nového dne. Grep a limetka pomáhají při únavě a ospalosti a zlepšují koncentraci. Éterický olej z litsea cubeba se svou svěží vůní dodává dobrou náladu a optimismus do nového dne. Použijte roll-on kdykoliv, když budete potřebovat povzbudit na těle či na mysli. 

Použití: Aplikujte na pulsní body, zápěstí, spánky, krk. Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Tip: Je snadné ho mít vždy po ruce i v té nejmenší kabelce pro použití kdykoliv během dne.

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?