Vedic Aroma Ayurvédská kolínská voda Mansarovar

Vedic Aroma Ayurvédská kolínská voda Mansarovar

Původní cena: 1439 Kč

Ájurvédská kolínská voda Mansarovar vás zahalí do osvěžující zemité vůně citrusových plodů, která potěší nejenom smysly, ale i tělo.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ájurvédská kolínská voda Vedic Aroma Mansarovar vás zahalí do osvěžující zemité vůně citrusových plodů, která potěší nejenom smysly, ale i tělo. Vůně citrusových plodů je navíc obohacena i o bergamot a svěží mátu. Díky vysokému podílu kvalitních esenciálních olejů má osvěžující voda i příjemné aromaterapeutické účinky.

Kolínská voda využívá ve svém složení kombinaci esenciálních olejů, které nejenom lahodí vašemu nosu, ale také působí pozitivně na celé tělo. Podle ájurvédy je vůně Mansarovar vhodná pro typ Kapha, kterému pomůže lépe se vyrovnat s novými situacemi. Osvěžující vůně mandarinky a limety se snoubí s bergamotem a lístky fialky a máty peprné, které dodávají vůni svěžest. Osvěžující, jemná citrusovo-květinová vůně vás potěší a současně vás bude doprovázet po celý den díky kvalitnímu složení s vysokým obsahem esenciálních olejů.

Použití: Aplikujte na pulzní body těla kdykoliv během dne.

Výrobce: Maharishi Vedic Organics Europe Sagl, Via Laveggio 3, CH-6588 Stabio Švýcarsko, tel: + 41 (0)91 697 55 65, www.vedaroma.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?