Nobilis Tilia Balzám bambucká fantazie 100 ml

Nobilis Tilia Balzám bambucká fantazie 100 ml

Neutrální balzám Bambucká fantazie pečuje o vysušenou, suchou, popraskanou a citlivou pleť. Má všestranné použití pro všechny typy pleti, na pokožku celého těla i na suché poškozené vlasy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní neutrální balzám Nobilis Tilia Bambucká fantazie z bambuckého másla dokonale pečuje o vysušenou, suchou, popraskanou a citlivou pleť. Má všestranné použití pro všechny typy pleti, na pokožku celého těla i na suché poškozené vlasy.

Balzám se výborně hodí k ošetření pokožky celého těla, k ochraně pleti při slunění nebo koupání ve slané mořské vodě. Je univerzálním prostředkem například k ošetření popraskaných bradavek při kojení, suchých rtů či odřeného nosu při rýmě či suchých loktů a chodidel.

Balzám je natolik univerzální díky jednoduchému složení, bohatému na množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů. Ty pokožku bez rozdílu skvěle hydratují, uzamykají v ní potřebné živiny a udržují ji pružnou. Bambucká fantazie má skvělé regenerační účinky na suchou popraskanou pokožku, pomáhá hojit stroupky i jizvy a udržuje pleť zdravou.

Mnoho funkcí v jednom

Balzám Bambucká fantazie Nobilis Tilia je univerzálním produktem, který můžete použít na celé tělo od hlavy až k patě. Tento hutný a vydatný balzám dodává pokožce intenzivní výživu a je vhodný na všechna vysušená místa. Balzám můžete použít jak na pokožku obličeje, tak na celé tělo, zejména pak velmi vysušené partie, jako jsou lokty, kolena či paty.

Intenzivní péče

Balzám Nobilis Tilia je koncentrovanou péčí o vaši pokožku. Díky maximálně šetrnému složení bez přidané parfemace, parabenů či konzervantů je vhodný na všechny typy pokožky, včetně dětské a citlivé. Neutrální balzám Nobilis Tilia je vhodný pro celou rodinu a bude se hodit pro ošetření vysušené, popraskané či odřené pokožky. 

Vyživující bambucké máslo

Základ tohoto balzámu tvoří bambucké máslo, které je jedním z nejlepších pomocníků pro suchou pokožku. Pomáhá obnovit ochrannou hydrolipidovou kožní bariéru, takže dlouhodobě chrání proti vysušení a podráždění pokožky. Ihned zmírňuje nepříjemné pnutí a dobře pokožku promastí, aniž by ji zatížilo či způsobilo ucpávání pórů.

Pro dokonale jemnou pokožku

Druhou složkou je pak sezamový olej, který rovněž působí proti vysušení pokožky, zjemňuje ji a podporuje její regeneraci. Spolu s bambuckým máslem sezamový olej urychluje hojení pokožky a zanechává ji pružnou a dokonale vláčnou. Balzám podporuje hojení rozpraskané pokožky a lze jej použít také na vlasy při roztřepených a lámavých konečcích. 

Použití: Malé množství balzámu nechte rozpustit v dlaních a aplikujte na poškozenou pokožku. Používejte pravidelně, nejlépe 2x denně.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?