Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Naturalis Baobab, bio 100 g

Naturalis Baobab, bio 100 g

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Baobab má příjemnou lehce citrusovou chuť a snadno jej využijete jako přísadu do smoothies, šťáv i ovocných salátů. Plody jsou bohaté na množství vitaminu C, minerální látky a vlákninu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Baobab Naturalis má příjemnou osvěžující lehce citrusovou chuť a snadno jej tak využijete jako zdravou přísadu do smoothies, šťáv i ovocných salátů. Plody baobabu jsou bohaté na množství vitaminu C, minerální látky a vlákninu. Jsou tak chutným doplňkem stravy a současně dodají organismu potřebné živiny.

Plody baobabu jsou ihned po sklizni šetrně zpracovány a rozemlety na prášek, takže si zachovávají nejvyšší možný podíl prospěšných látek. Navíc, baobab Naturalis nebyl při výrobě doslazován ani nebyly použity žádné konzervanty, takže si můžete užít jeho pozitivních účinků na maximum. Plody baobabu obsahují vysoký podíl vitaminu C, minerálů, jako je vápník, draslík či hořčík a také množství rostlinné vlákniny.

Tip: 2 čajové lžičky prášku rozmíchejte ve vodě a přidejte pár kapek čerstvé citronové šťávy. Vyrobíte si tak výbornou osvěžující limonádu.

Dávkování: Dospělí užívají 2 čajové lžičky denně, děti od 3 let 1 čajovou lžičku denně. Prášek rozmíchejte ve vodě, ovocné šťávě, nebo jej přidejte do jogurtu či kaše.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487 , 252 62, Horoměřice, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?