Naobay Bělicí pleťový krém 50 ml

Naobay Bělicí pleťový krém 50 ml

Bělící pleťový krém efektivně eliminuje viditelnost pigmentových skvrn, flíčků po akné a vyrovnává tón pleti díky obsahu výtažků z manga.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bělící pleťový krém NAOBAY efektivně eliminuje viditelnost pigmentových skvrn, flíčků po akné a vyrovnává tón pleti díky obsahu výtažků z manga. Ty spolehlivě bělí tmavé skvrnky, snižují jejich viditelnost a současně omezují výskyt nových flíčků a nedokonalostí.

Krém obsahuje šťávu z Aloe vera, která pokožku zklidňuje, zjemňuje a hydratuje ji. Aloe je bohaté na množství antioxidantů a vitaminů, které pleť chrání, mírní začervenání a vyrovnávají její barevný tón.

O snížení viditelnosti pigmentových flíčků se postará mango, bohaté na betakaroten, vitamin E a také C. Poslední jmenovaný šetrně, ale spolehlivě zesvětluje tmavé skrvny a vyrovnává barevný tón pokožky. Bělící krém nejenže jemným způsobem vyrovnává barvu pokožky a eliminuje viditelnost stávajících flíčků, ale také pleť chrání před vznikem nových skvrnek.

Pigmentové skvrny

Barevné nerovnosti vznikají na pokožce z mnoha důvodů. Můžou to být stopy a jizvy po akné a pupíncích. Nebo skvrny vznikají jako znak poškození pokožky od slunce. Tmavší plochy na pleti i pokožce celého těla vznikají také jako příznak stárnutí pokožky. Jednotná a zdravím zářicí pokožka je symbolem mládí a právě pigmentové skvrny jsou to, co nám vizuálně může přidávat roky.

Bělící krém Naobay

Jak proti nim bojovat?

Zbavit se pigmentových skvrn ale vůbec není jednoduché. Proto je také tak důležité jejich vzniku spíše předcházet, než se snažit barevné nerovnosti zvrátit. Mezi základní ochranu proti vzniku skvrn je pravidelné používání opalovacího krému a také pravidelná péče o pleť. Taková, která pleť posílí a pomůže jí se bránit nepříznivým okolnostem, jako je například sluneční záření. A pokud už nějaké pigmentové nerovnosti na pleti máte, tak mezi nejúčinnější pomocníky proti nadměrné pigmentaci patří vitamin C.

Vitamin C

Céčko je jedním z nejúčinnějších přírodních antioxidantů. Jeho pravidelné používání jako doplňku stravy a také jako součást kosmetiky pomáhá posilovat kůži a předchází vzniku poškození a další tvorbě pigmentových skvrn. To ale není vše. Opravdu pravidelné a důsledné používání krémů nebo sér s vitaminem C rozjasňuje pleť a postupně zesvětluje pigmentové skvrny. 

Problémem vitaminu C je ale jeho celkem malá stabilita. Při styku se světlem a vzduchem se totiž vitamin C rozkládá a ztrácí svou účinnost. Tomu pomáhá předcházet neprůhledné balení krému Naobay, které dávkuje potřebné množství krému pumpičkou. Krém si tak udržuje svou účinnost po mnohem delší dobu.

Použití: Malé množství krému aplikujte na celý obličej či pouze lokálně ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku. Lehce vmasírujte, dokud se krém zcela nevstřebá. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte dvakrát denně po dobu 10 týdnů.

Upozornění: Po aplikaci krému se vyhněte pobytu na přímém slunci či použijte ochranný krém s UV faktorem.

Typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť

Výrobce: NaturChem S.L., Brac de Pepa 1, 46470 MASSANASSA - Valencia Španělsko, tel: 96 125 00 31, http://www.naturchem.es/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Výborný / Jana 25. 5. 2017 15:02

Používám téměř dva týdny, ráno a večer. Pigmentové skvrny, které se mi vytvořily v těhotenství blednou, obličej je hezky sjednocený. Krásně hydratuje a aplikace je velmi příjemná. Jsem velmi spokojená, investice se vyplatila. U mě funguje a je minimálně stejně účinný jako nepřírodní krémy (např.Eucerin)

Je to skvělé!! / Alue 8. 12. 2016 09:36

Velice děkuji za tuto věc :) Mám ji teprve krátce, stihla jsem se namazat teprve třikrát. Loni se mi udělala na nose piha od sluníčka, která mě už rok irituje při pohledu do zrcadla, nevěděla jsem co s ní a teď už skoro nejde vidět. Vlastně ji musím hledat. Vůbec jsem nečekala tak strašně rychlý výsledek, myslela jsem že nejdřív něco poznám až za dva týdny, ale je ten rozdíl je skoro přes noc. Jsem zvědavá, co to udělá se zbytkem obličeje za měsíc, ale určitě na to napíšu pochvalnou recenzi. Výborný produkt, vůbec nelituji investice.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?