Prohlédněte si vaše seznamy přání

Zuby a dásně

Bolavé zuby a dásně dokáží řádně potrápit, i když se nemusí přímo jednat o zubní kaz či závažný zánět. Zuby citlivé na změny teplot či příliš tvrdé potraviny, oteklé dásně a obnažující se zubní krčky jsou problémy, které je možné řešit přírodní cestou, za pomoci bylinek a rostlinných silic, které mají přirozené analgetické účinky a současně maximálně podporují regeneraci a zdraví celé ústní dutiny.

Filtrovat produkty
179 Kč
Šalvějový balzám na dásně posiluje, zpevňuje a zvyšuje odolnost dásní. Pomáhá při krvácivosti, zánětech, drobných poraněních, paradentóze a otlacích způsobených nošením zubní protézy.
TML
99 Kč
Propolis v lihové tinktuře se snadno užívá. Najdeme v něm především flavonoidy a dále také mastné kyseliny, vitaminy nebo stopové prvky.
153 Kč
Zubní olej s osvěžující chutí šalvěje dokonale čistí zuby a působí příznivě také na stav dásní. Lze ho používat i při zánětech v ústech a je kompatibilní s homeopatickou léčbou.
450 Kč
Ústní voda se zeleným jílem pečuje o zdraví ústní dutiny a účinně pomáhá předcházet zánětům. Výtažky z ananasu, koloidního stříbra a bylinek osvěžují dech a chrání před vznikem zubního kazu.
NOW
439 Kč
Komplex minerálů obsahuje nejdůležitější minerály potřebný pro lidský organismus. Kapsle obsahují minerály v dobře vstřebatelné formě.  
NOW
419 Kč
Vitamin K2 představuje optimálně vstřebatelnou formu tohoto vitaminu a udržuje normální stav kostí.
Doprava zdarma
1299 Kč
Veganské kapsle s obsahem bylinných výtažků sušených mrazem z ekologického zemědělství obsahují vitamin K2, který přispívá k dobré srážlivosti krve a k udržení normálního stavu kostí.
 
Nimbová zubní pasta představuje účinnou pomoc při odstranění krvácivosti a zánětu dásní, parodontózy a také nepříjemného zápachu z úst. Omezuje růst baktérií a plaku, udržuje zuby čisté.
NOW
 
Vitamin D3 ve snadno vstřebatelné formě příspívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu a k udržení normálního stavu zubů a kostí.