Planet Pure Bio prací gel květiny 1,5 l

Planet Pure Bio prací gel květiny 1,5 l

Jemný tekutý prostředek na praní Planet Pure s vůní květin je vhodný pro praní bílého prádla. Díky přírodnímu složení účinně, ale zároveň šetrně vypere a vybělí prádlo a navíc ho příjemně provoní.

Gel na praní je tolik účinný díky obsahu výtažků z mýdlových ořechů. Ty jsou bohaté na saponin, který vytváří bohatou pěnu. Mýdlové ořechy tak účinně prádlo vyperou, zatímco se esenciální oleje z jasmínu a levandule postarají o jemnou vůni.

Prací gel s vůní květin je obzvláště vhodný pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění, alergiím a vyrážkám. Gel je vhodný pro ruční praní i pro praní v pračce na 30-60°C.

Použití: Před použitím protřepejte. Gel dávkujte přímo k prádlu. Na jednu várku prádla přidejte 40 ml gelu (1 odměrku). Balení vám tak vydrží až na 35 pracích cyklů.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Soap Nuts Extract1), Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Ethanol, Guar Gum1), Lavandula Angustifolia Essential Oil1), Eucalyptus Globulus Leaf Oil1), Jasminum Officinale Flower Oil1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Ethanol, Lavandula Angustifolia Essential Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Jasminum Officinale Flower Oil

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Produktové řady: Planet Pure Ayuclean

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: PLANET PURE, Lochauerstr 2, 6912 Hörbranz Rakousko, tel: 43557384236, www.planetpure.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?