Les Fleurs de Bach Bio sprchový gel Relax 150 ml

Les Fleurs de Bach Bio sprchový gel Relax 150 ml

Sprchový gel Relax zahalí vaše tělo měkkou a voňavou relaxační přikrývkou. Pomáhá uvolnit napětí od každodenních stresových situací. Pečuje také o čistotu a hydrataci pokožky díky šťávě z Aloe vera.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bio sprchový gel Relax Les Fleurs de Bach zahalí vaše tělo měkkou a voňavou relaxační přikrývkou. Pomáhá uvolnit napětí od každodenních stresových situací. Pečuje také o čistotu a hydrataci pokožky díky obsažené šťávě z Aloe vera. Unikátní kombinace Bachových květových esencí navozuje zenový klid a celkovou harmonii.

Vůně šalvěje v kombinaci s levandulí vás zbaví případného podráždění. Sprchový gel působí blahodárně aromaterapeuticky na vaše smysly, zklidňuje mysl, pomáhá utřídit si myšlenky a připraví vás na osvěžující hluboký spánek. Je ideální po náročném dni, kdy je mozek schopný si přehrávat jednotlivé situace klidně celou noc a nedovolí vám si pořádně odpočinout.

Sprchový gel obsahuje pečlivě vybrané antistresové esence. Sporýš lékařský je vhodný pro lidi, kteří se snadno přepínají a nejsou schopní zvolnit tempo. Chmerek roční je výborný při napětí z přílišné nerozhodnosti. Borovice lesní pomáhá při neustávajících pocitech viny a nedostatku sebelásky. Poupě jírovce vás vrátí do přítomného okamžiku a namotivuje k vykročení vpřed.

Použití: Sprchový gel naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Super sprcháč bez chemie / Monika 11. 7. 2017 13:13

Konzistence jako u jakéhokoliv jiného sprcháče, vůně moc příjemná...

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?