Terra Natura BioDent Basic zubní pasta se zeleným jílem 75 ml

Terra Natura BioDent Basic zubní pasta se zeleným jílem 75 ml

Zubní pasta se stévií, kostivalem a zeleným jílem šetrně pečuje o zdraví a čistotu zubů, čistí a zbavuje zuby zubního povlaku, a předchází tak tvorbě zubního kazu. Osvěžuje dech a jemně mátově voní.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zubní pasta se stévií, kostivalem a zeleným jílem Terra Natura šetrně pečuje o zdraví a čistotu zubů, čistí a zbavuje zuby zubního povlaku, a předchází tak tvorbě zubního kazu. Osvěžuje dech a jemně mátově voní. Pastu je možné použít při homeopatické léčbě.

Biodent Basic Terra Natura je přírodní zubní krém s výbornou čisticí schopností. Po použití zanechává příjemný pocit čistoty a svěžesti. Mikrojemný zelený jíl obsahuje minerály a stopové prvky, které přispívají k ochraně a posílení zubů a dásní. Díky své zásadité povaze neutralizuje jíl škodlivé kyseliny, a předchází tak vzniku zubního kazu. Kombinace heřmánku, stévie, kostivalu a extraktů z olivových listů pečuje šetrně o citlivé dásně. Rostlinné složky působí proti zánětům, zklidňují a hojí. Máta kadeřavá neobsahuje mentol, ale má jemnou svěží chuť, která zanechává pocit čistoty.

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty, tak velikosti hrášku, a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Nejméně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Výrobce: Terra Natura, D-76327 Pfinztal Německo, www.terranatura.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?