Nobilis Tilia Březule 10 ml

Nobilis Tilia Březule 10 ml

  • Bez DPH 131 Kč

Březule pomáhá snadněji se vyrovnat se stresem a napětím. Má uvolňující účinky i na svaly, zmírňuje napětí a mírní bolest namožených svalů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Éterický olej Březule Nobilis Tilia pomáhá snadněji se vyrovnat se stresem a napětím. Příjemná růžová vůně vás uklidní, uvolní a ukolébá ke klidnému spánku. Březule má uvolňující účinky i na svaly, zbavuje je napětí a mírní bolest namožených svalů.

Květinová vůně růží s nádechem kafru uklidňuje tělo i mysl, mírní podráždění, pomáhá snadněji se vyrovnat se stresem i psychickým vypětím. Podporuje zdravý a klidný spánek. Uvolňuje také bolavé svaly po namáhavých fyzických aktivitách a usnadňuje bezbolestný pohyb.

Příjemná vůně

Éterický olej Březule vás příjemně překvapí svou lahodnou růžovou vůní s lehkými kafrovými tóny. Březule je tropický keř s produkcí pryskyřice, velmi podobné kadidlu a myrze, která se velmi často používá v tradičním africkém léčitelství. Silice z březule je pak hojně využívaná v aromaterapii a působí na tělo i mysl svými uvolňujícími účinky. 

Uvolnění pro tělo i mysl

Éterický olej z březule vytvoří ve vašem domově atmosféru odpočinku a relaxace. Přináší okamžité uvolnění a je vhodnou silicí v okamžicích stresu a zvýšené duševní či tělesné námahy. Březule vám pomůže na chvíli se zastavit a zapomenout na běžné starosti. Uvolňuje unavenou mysl, odplavuje negativní myšlenky a pomáhá vám obnovit síly.

Proti bolestem

Éterický olej z březule rovněž pomáhá při poruchách spánku. Působí příznivě při nespavosti a pomáhá ukolébat vaši mysl k odpočinku. Březule má rovněž významné účinky na pohybový aparát, jako součást masážních olejů uvolňuje napjaté svalstvo, a tím pomáhá od bolestí a ztuhlosti. Březule také prospívá zdraví dýchacího systému a zklidňuje podráždění. 

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Bursea Delpechiana Oil

Možné alergeny: Bursea Delpechiana Oil

Aromaterapeutické účinky: nespavost a nervozita, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Bergamot 5 ml

Bergamot posiluje zdraví horních cest dýchacích, chrání je před infekcí a pomáhá i při samotném nachlazení. Má harmonizační účinky také na psychiku, působí antidepresivně.