Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Siddhalepa Bylinný olej při nachlazení a bolestech 7 ml

Siddhalepa Bylinný olej při nachlazení a bolestech 7 ml

Ájurvédský bylinný olej  je vyroben podle tradičních indických receptur. Díky malému balení jej můžete mít stále při sobě. Praktický roll-on usnadňuje aplikaci.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ájurvédský bylinný olej Siddhalepa obsahuje oleje z máty, eukalyptu či borovice, které působí příznivě na dýchací cesty a v kombinaci s mentolem pomáhají uvolnit ucpané nosní dutiny. Obsažené byliny jsou pečlivě vybrány podle tradičních indických receptur. Díky malému balení jej můžete mít stále při sobě.

Praktický roll-on usnadňuje aplikaci bylinného oleje, a tak ho snadno nanestete tam, kam potřebujete. Bylinný olej je vhodný nejen na klouby svaly, eukalyptus v kombinaci se skořicí a mátou vás také příjemně povzbudí, osvěží, působí příznivě na dýchací cesty či pokožku a kafrový olej má pozitivní účinky na cévní soustavu.

Použití: Naneste malé množství oleje na kůži v oblasti v oblasti postiženého místa a vmasírujte.

Upozornění: Nepoužívejte na přecitlivělou a popálenou kůži a na oční víčka a sliznici. Není vhodný pro děti do 3 let. Případné zakalení či kousky jsou čistě rostlinného původu a v žádném případě nejsou na závadu.

Ostatní kategorie: Dýchání

Užití: vnější

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road , Ratmalana, Srí Lanka

Nenašli jste to pravé? Co tohle?