Siddhalepa Bylinný olej při nachlazení a bolestech 7 ml

Siddhalepa Bylinný olej při nachlazení a bolestech 7 ml

  • Bez DPH 95 Kč

Ájurvédský bylinný olej Siddhalepa je vynikajícím pomocníkem při bolestech hlavy, zubů, svalů i kloubů a také proti příznakům nachlazení. Obsažené byliny jsou pečlivě vybrány podle tradičních indických receptur. Díky malému balení jej můžete mít stále při sobě. Praktický roll-on usnadňuje aplikaci.

Eukalyptový olej má antiseptické účinky, pomáhá uvolňovat ucpané nosní dutiny, přispívá k rychlejšímu hojení drobných ran, zmírňuje svědění a pálení po štípnutí hmyzem a účinně také dokáže hmyz odpuzovat. Působí blahodárně i při psychickém vyčerpání a bolestech hlavy při zablokované páteři nebo ze stresu.

Olej z citronové trávy aromaterapeuticky působí na přetíženou mysl a pomáhá přirozeně zlepšovat náladu. Skořicový olej navozuje pocit pohody a harmonie. Prohřívá a prokrvuje tělo. Je také silným stimulujícím prostředkem a dodává energii i při silné únavě.

Použití: Naneste malé množství oleje na kůži v oblasti v oblasti postiženého místa a vmasírujte.

Upozornění: Nepoužívejte na přecitlivělou a popálenou kůži a na oční víčka a sliznici. Není vhodný pro děti do 3 let. Případné zakalení či kousky jsou čistě rostlinného původu a v žádném případě nejsou na závadu.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Eucalyptus Globulus Oil, Cymbopogon Nardus Oil, Cinnamomum Zeylenicum Oil, Pinus Species Oil, Mentha Arvensis, Cinnamomum Camphora

Možné alergeny: Eucalyptus Globulus Oil, Cymbopogon Nardus Oil, Cinnamomum Zeylenicum Oil, Pinus Species Oil, Cinnamomum Camphora

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnější

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Drags Imun 30 ml

Bioinformační přípravek s obsahem čisté pryskyřice Croton Lechleri má regenerační a hojivé účinky. Působí antisepticky a antibakteriálně, pomáhá posílit zdravotní stav organismu.