Pukka Čaj ayurvédský Rooibos, Honeybush

Pukka Čaj ayurvédský Rooibos, Honeybush

Ajurvédský bylinný čaj Rooibos& Honeybush potěší svou jemnou nasládlou chutí, kterou si můžete dopřát jen tak, nebo i s mlékem. Jemnou karamelovou chuť rooibosu doplňuje pikantní lékořice a zázvor.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ajurvédský bylinný čaj Pukka Rooibos& Honeybush potěší svou jemnou nasládlou chutí, kterou si můžete dopřát jen tak, nebo i s mlékem. Jemnou karamelovou chuť rooibosu doplňuje lehce pikantní lékořice a zázvor. Čaj dokáže nahradit šálek ranní kávy a díky nulovému obsahu kofeinu je vhodný i pro děti a těhotné a kojící ženy.

Základ čaje tvoří rooibos, který je nejenom chutnou alternativou ke klasickému čaji, ale je také mimořádně zdravý a prospěšný pro celý organismus. Rooibos je bohatý na množství antioxidantů, vitaminu C, ale i řadu minerálních látek jako je železo, hořčík či vápník. Čaj Rooibos& Honeybush spojuje lehkou karamelovou chuť rooibosu s jemně štiplavou aromatickou lékořicí a pálivým zázvorem.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené horké vody a nechte louhovat 5 minut. Podle chuti oslaďte či přidejte mléko.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Rooibos, Medový keř, Lékořice, Červený ženšen, Černá maca

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: Pukka Herbs Ltd, BS14OBY Bristol Velká Británie, www.pukkaherbs.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rooibos Chai

Červený čaj s tradičním indickým kořením vás zahřeje a pohladí po duši. Teple štiplavé koření a vanilkové podtóny doplňují červený čaj. Pro chvíle pohody a klidu, kdy si můžete šálek vychutnat.