Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Fudco Čaj roibos

Fudco Čaj roibos

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Rooibos je unikátní směs červeného čaje a koření, zázvor, kardamom, skořice, hřebíček dávají čaji teplou a hřejivou vůni a kořeněnou chuť.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Čaj Rooibos Fudco je unikátní směs červeného čaje a koření, které propůjčuje tomuto nápoji výraznou chuť. Rooibos má osvěžující chuť, výraznou červenou barvu a skvěle povzbuzuje celý organismus. Přispívá k psychické pohodě a napomáhá optimálně zvládat zátěžové situace.

Ochucený rooibos je ozvláštněný množstvím voňavého koření jako je zázvor, kardamom, skořice, hřebíček, černý i bílý pepř a muškátový oříšek. Dodávají červenému čaji teplou hřejivou vůni a kořeněnou chuť. Rooibos vás potěší teplý i studený, povzbudí vás a navodí pohodovou náladu. Oceníte jej obzvlášť v horkých letních dnech, báječně vás osvěží a perfektně zažene žízeň. Díky nulovému obsahu kofeinu jej můžete popíjet po celý den.

Příprava: Čaj vždy připravujte z čerstvé převařené vody a nechejte louhovat maximálně 5 minut. Hotový čaj můžete klidně ochutit dle svých preferencí, přidejte citrón nebo med, případně si doslaďte cukrem.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením a silnými zápachy.

Upozornění: Čaj není vhodný pro osoby, s přecitlivělostí na skořici. Skořice je jedním z nejsilnějších alergenů. Neměla by se konzumovat ve velkém množství a v krátkých časových rozestupech, protože se může objevit její nesnášenlivost i u osob, které tento problém běžně nemají.

Výrobce: Fudco Unit E, Cobbold Estate, Cobbold Road , NW10 9ST, Willesden, London, Velká Británie , tel: 0208 459 0909

Nenašli jste to pravé? Co tohle?