Fudco Čaj roibos

Fudco Čaj roibos

Rooibos je unikátní směs červeného čaje a koření, zázvor, kardamom, skořice, hřebíček dávají čaji teplou a hřejivou vůni a kořeněnou chuť.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čaj Rooibos Fudco je unikátní směs červeného čaje a koření, které propůjčuje tomuto nápoji výraznou chuť. Rooibos má osvěžující chuť, výraznou červenou barvu a skvěle povzbuzuje celý organismus. Pomáhá při bolestech hlavy a uvolňuje stres.

Ochucený rooibos je ozvláštněný množstvím voňavého koření jako je zázvor, kardamom, skořice, hřebíček, černý i bílý pepř a muškátový oříšek. Dodávají červenému čaji teplou hřejivou vůni a kořeněnou chuť. Rooibos vás potěší teplý i studený, povzbudí vás a navodí pohodovou náladu. Oceníte jej obzvlášť v horkých letních dnech, báječně vás osvěží a perfektně zažene žízeň. Díky nulovému obsahu kofeinu jej můžete popíjet po celý den.

Příprava: Čaj vždy připravujte z čerstvé převařené vody a nechejte louhovat maximálně 5 minut. Hotový čaj můžete klidně ochutit dle svých preferencí, přidejte citrón nebo med, případně si doslaďte cukrem.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením a silnými zápachy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Rooibos, Zázvor, Kardamom, Skořice, Hřebíček, Černý Pepř, Muškátový oříšek, Bílý pepř

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Fudco Unit E, Cobbold Estate, Cobbold Road, NW10 9ST Willesden, London Velká Británie, tel: 0208 459 0909, www.fudco.net

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?