Yogi Tea Čaj Himalaya

Yogi Tea Čaj Himalaya

Bylinný čaj Himalaya v sobě spojuje mírně pikantní hřejivý zázvor s množstvím voňavého koření, jako je fenykl, skořice a mnohé další. Tato kombinace vytváří přirozeně sladkou kořeněnou chuť.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinný čaj Yogi Tea Himalaya v sobě spojuje mírně pikantní hřejivý zázvor s množstvím voňavého koření, jako je fenykl, skořice a mnohé další. Tato kombinace vytváří přirozeně sladkou kořeněnou chuť, která vás osvěží a příjemně naladí. Bylinný čaj je tak výborným společníkem pro chvíle relaxace a odpočinku.

Ájurvédský bylinný čaj se štiplavým zázvorem a množstvím koření vás potěší svou plnou teplou chutí. Zázvor nejenom skvěle chutná, ale je také zdraví prospěšný, podporuje obranyschopnost organismu a pomáhá i při nachlazení horních cest dýchacích. Osvěžující chuť zázvoru je doplněna o aromatický fenykl a anýz, sladkou skořici a pikantní lékořici.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj můžete podávat jen tak samotný či s mlékem. Vynikne tak jeho kořeněná chuť.

Výrobce: Golden Temple Natural Products, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburg Německo, tel: +49 (0)40 - 42 30 11-77, www.yogitea.eu

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Zázvor1) (39 %) , Fenykl1), Skořice1), Anýz1), Koriandr1), Extrakt ze skořice, Zázvorový olej1), Lékořice1)

1) Ekologické zemědělství

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Specifická označení: ájurvédské produkty

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?