Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červen.

Nástroje Zdraví Chlorella BIO Chanteé, tablety

Nástroje Zdraví Chlorella BIO Chanteé, tablety

Certifikáty: BIO
Certifikát BIO
490
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Sladkovodní řasa chlorella v prémiové kvalitě podporuje správnou funkci střevního traktu a imunitního systému a také podporuje pročištění a celkovou vitalitu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Aktuálně: Expirace produktu je 1.2021.

Chlorella BIO Chanteé Nástroje Zdraví je bohatá na množství vitaminů, zejména skupiny B, a také minerálních látek včetně jódu. Díky tomu, že v ní najdeme i vitamin B12 a jód, je vhodná jako doplněk pro vegetariány a vegany

Sladkovodní řasa chlorella v prémiové kvalitě podporuje správnou funkci střevního traktu a imunitního systému a také podporuje pročištění a celkovou vitalitu. Chlorella je antioxidant a chrání buňky před oxidativním poškozením a podporuje normální funkci jater.

Nástroje Zdraví nabízí komplexní péči o člověka. Nabízí přírodní produkty k očistě, posílení a ozdravení organismu s imunostimulačním účinkem. Sortiment zahrnuje např. zelené superpotraviny (chlorella, spirulina, mladý ječmen) s výrazným detoxikačním a vitalizujícím působením.

Dávkování: Doporučená dávka denní konzumace (18 tablet) obsahuje například tyto živiny: Vitamin B12 (1,79 µg, tj. 72 % DDD) přispívá k normální psychické činnosti, k normální činnosti nervové soustavy a k normální tvorbě červených krvinek. Kyselina listová (82,7 µg, tj. 41 % DDD) přispívá k růstu zárodečných tkání v těhotenství a k normální tvorbě červených krvinek. Jód (36 µg, tj. 24 % DDD) přispívá k normální činnosti štítné žlázy a normálnímu energetickému metabolismu.

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80 , 158 00, Praha 5, Česká republika

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: