Sanatur Chlorella bio, tablety

Sanatur Chlorella bio, tablety

Uložit na seznam přání
Značka: Sanatur
Certifikáty: BIO, NATURLAND, VEGAN
Certifikát BIOCertifikát NATURLANDCertifikát VEGAN
Uložit na seznam přání
Zboží je trvale vyřazeno.

Řasa chlorella je výborným pomocníkem pro posílení přirozené obranyschopnosti. Působí příznivě na trávení a činnost střev a pomáhá detoxikovat organismus.

Popis produktu
Z blogu4
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Chlorella od Sananatur má čistě přírodní složení bez zbytečných aditiv. Je jedním z doplňků stravy, která přispívají k celkové vitalitě organismu a napomáhá jeho přirozené obranyschopnosti. Chlorella je také známým antioxidantem a obsahuje chlorofyl, který přispívá ke správné produkci červeného krevního barviva. Tento potravinový doplněk je vhodný i pro vegany a vegetariány.

Chlorella v tabletách je jedním z prostředků, jak posílit správné fungování střevního traktu a podpořit jeho mikrobiální rovnováhu. Tato sladkovodní řasa napomáhá normální činnosti trávení a jater a kromě toho přispívá k pročištění celého organismu.

Dávkování: Užívejte tři kapsle třikrát denně a zapijte dostatečným množství vody.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Jedná se o doplněk stravy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Výrobce: Sanatur GmbH, lm Haselbusch 16 , 78224, Singen, Německo

Z blogu4

Bonusy chlorelly

Jak připravit to nejlepší smoothie

Jarní únava

Proč jsou superpotraviny super

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: