Kvitok Čistící houba Konjac s růžovým jílem (tělová) 1 ks

Kvitok Čistící houba Konjac s růžovým jílem (tělová) 1 ks

Značka: Kvitok
Certifikáty: LEAPING BUNNY
Certifikát LEAPING BUNNY
Balení:
212
Momentálně vyprodané na e-shopu

Konjaková houba s růžovým jílem čistí ucpané póry a je vhodná pro citlivou oblast kolem očí. 

Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Čistící houba Konjac s růžovým jílem (tělová) Kvitok hloubkově čistí ucpané póry a stimuluje mikrocirkulaci kůže. Houba je vhodná i pro citlivou oblast kolem očí, pokožku nedráždí.

Čistící houba ošetří a jemně zklidní unavenou pokožku. Růžový jíl odstraňuje odumřelé kožní buňky, pomáhá zlepšit pružnost pokožky a zanechává ji jemnou a hladkou. Konjak houba je perfektním pomocníkem při odstraňování každodenních nečistot a make-upu. Pleť rozjasňuje, čistí a zlepšuje její vzhled. Houba je vyrobena ze 100% rostlinného původu a je biologicky rozložitelná. 

Použití: Namočte houbu do teplé vody, aby změkla a jemně ji vyždímejte. Houbou jemně krouživými pohyby masírujte pokožku obličeje či celého těla. Po každém použití houbu důkladně opláchněte a nechte uschnout. Po 2 měsících pravidelného používání, případně když se začne rozpadat, je třeba houbičku vyměnit. Jednou za týden doporučujeme houbu přelít vařící vodou pro sterilizaci. Po použití ji zavěste na šňůrku, aby mohla volně proschnout. Ztvrdne a scvrkne se.

Kvitok je první slovenská, ručně vyráběná kosmetika, která je inspirovaná přírodou a skutečnými vědeckými poznatky. Produkty jsou schválené organizací Leaping Bunny, která vyžaduje dodržování Cruelty Free standardů nad rámec zákonných požadavků.

Užití: vnější

Země původu: Slovenská republika

Výrobce: Ing. Martina Dudová Buď kreatívny, Janka Kráľa 416/17 , 06601, Humenné , Slovensko

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?