Alva Čisticí krém, Rhassoul 150 ml

Alva Čisticí krém, Rhassoul 150 ml

Čisticí krém hloubkově čistí pleť díky obsahu jílových minerálů. Ty z pokožky šetrně odstraňují přebytečný kožní maz a nečistoty usazené v pórech, aniž by pokožku dráždily nebo vysušovaly.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čisticí krém Alva Rhassoul hloubkově čistí pleť díky obsahu jílových minerálů. Ty z pokožky šetrně odstraňují přebytečný kožní maz, nečistoty usazené v pórech i zbytky make-upu, aniž by pokožku dráždily či dokonce vysušovaly. Jemné přírodní složení stabilizuje funkce mazových žláz, pleť zjemňuje a dodává jí zdravý pěstěný vzhled.

Základ čisticího krému tvoří marocký jíl, který na sebe spolehlivě váže nečistoty i přebytečný kožní maz a zároveň stabilizuje funkce mazových žláz. Jíl šetrně odstraní z pokožky mastnotu, zjemní ji a přitom nedojde k podráždění ani přesušení pleti. Případné podráždění a začervenání zmírní šťáva z Aloe vera, které zároveň pokožku regeneruje a chrání před dehydratací i nepříznivými vnějšími vlivy.

Obsažené esenciální oleje z levandule, rozmarýnu, tea tree, ylang ylang a mnohých dalších pokožku zklidňují, dezinfikují a chrání ji před výskytem akné a jiných nedokonalostí. Marocký jíl v kombinaci s ostatními účinnými látkami pokožku šetrně myje a současně dezinfikuje a také eliminuje výskyt nedokonalostí.

Použití: Malé množství čisticího krému aplikujte na vlhkou pokožku obličeje a lehce masírujte. Vydatně opláchněte čistou vodou a poté aplikujte pleťový krém.

Tip: Alva Rhassoul čisticí krém je vhodný pro očistu celého těla včetně vlasové pokožky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Je super / Oc 16. 11. 2014 17:06

Kupuju už několikáté balení. Na mou smíšenou pleť s občasnými nedokonalostmi je naprosto skvělý. Dokonale čistí a stahuje póry, pleť je jemná a sjednocená. Konečně jsem našla něco, co mohu používat delší dobu.

Tekutá konzistence / Romana108 13. 3. 2014 13:57

Na mě je tento přípravek moc tekutý. Čekala jsem větší hutnost. Výsledný efekt mi nepřišel moc čistící. Znám lepší :o).

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?