I+M Naturkosmetik Čisticí mléko Hydro-Performance 150 ml

I+M Naturkosmetik Čisticí mléko Hydro-Performance 150 ml

Čistící pleťové mléko jemně odličuje suchou citlivou pokožku a zároveň o ni pečuje díky obsahu výživných olejů a zklidňujících rostlinných výtažků.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Čistící pleťové mléko I+M Hydro-Performance šetrně a zároveň účinně odličuje všechny typy pleti, včetně té suché a citlivé. Jemné složení obohacené o výživné oleje a zklidňující rostlinné výtažky o pokožku pečuje a dodává jí potřebné vitaminy a živiny.

Základ čistícího mléka tvoří výtažky z Aloe vera, které mají výborné zklidňující a pečující vlastnosti. Aloe zmírní zarudnutí pokožky, zjemní ji, posílí vůči nepříznivým vnějším vlivům a uzamkne v pleťových buňkách tolik potřebnou hydrataci. Obsažené oleje z kokosu, meruňkových jader a mandlí nejen že pokožku zjemňují, ale také napomáhají snadnému odlíčení make-upu i jiných nečistot.

Výtažky z Aloe vera a granátového jablka jsou bohaté na antioxidanty, které chrání pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy, a tím pádem i před známkami předčasného stárnutí. Čistící pleťové mléko Hyrdo-Performance důkladně čistí všechny typy pleti a zároveň v nich uzamyká vkhkost.

Použití: Čistící mléko aplikujte za pomoci vatového tamponu na pokožku a lehce odličte nečistoty i make-up. Postup opakujte, dokud nebude vatový tampon čistý. Mléko není nutné smývat vodou, můžete rovnou aplikovat pleťový krém či fluid.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte čistící mléko v kombinaci s ostatními produkty z řady Hydro-Performance.

Typy pleti: citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: i+m Naturkosmetik Inge Stamm GmbH, Greifswalder Straße 214, 10405 Berlin Německo, www.imnaturkosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Tudy už ne / Siala 23. 8. 2015 22:22

Netvrdím, že značka I+M není kvalitní, ale za mě velké zklamání a tento komentář musím zkopírovat ke všem třem produktům co jsem od ní měla... Jsem přesvědčená, že někdo s ní může být stoprocentně spokojený, ale v naší rodině na ni asi máme alergii, všem nám žel spíš ublížila...je mi líto, ale za mě už nikdy =(

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?