Mádara Čistící tonikum, Clarifying Toner 200 ml

Mádara Čistící tonikum, Clarifying Toner 200 ml

Intenzivně tonizuje a osvěžuje mastnou pleť. Tonikum ošetřuje nedostatky mastné mleti, snižuje její lesk a stahuje rozšířené póry. Tonikum umožňuje snadnější absorpci hydratačního přípravku. Obsahuje okurku a dubovou kůru z Baltické oblasti, palmu rotang, šalvěj, růžovou vodu.certifikáty: ECOCERTvhodné pro: mastnou a smíšenou pleťkonzistence: tekutábarva: světle žlutábalení: plastový obalpoužití:

Intenzivně tonizuje a osvěžuje mastnou pleť. Tonikum ošetřuje nedostatky mastné mleti, snižuje její lesk a stahuje rozšířené póry. Tonikum umožňuje snadnější absorpci hydratačního přípravku. Obsahuje okurku a dubovou kůru z Baltické oblasti, palmu rotang, šalvěj, růžovou vodu.

certifikáty: ECOCERT
vhodné pro: mastnou a smíšenou pleť
konzistence: tekutá
barva: světle žlutá
balení: plastový obal

použití: Po vyčištění pleti naneste na kosmetický tampon malé množství tonika a jemnými pohyby potřete obličej a krk. Poté použijete vhodný hydratační přípravek Mádara.
INCI: Aqua, Rosa Damascena (Rose) Distillate*, Alcohol, Glycerin*, Acorus Calamus (Sweet Flag Root) Extract*, Cucumis Sativus (Cucumber) Extract*, Quercus Robur (Oak Bark) Extract*, Salvia Officinalis (Sage) Extract*, Salicylic Acid
*z kontrolovaného ekologického zemědělství

země původu značky: Lotyšsko
charakteristika značky: Značka Mádara je spojena s ekologií. Je založena na myšlence, že přírodní složky jsou tím nejlepším pro naše tělo i pro naši duši. Vyrábí se v Lotyšsku - v severské zemi, kde jsou v přírodě ještě místa s čistými nedotčenými zdroji. Tato kosmetika je pro každou ženu, která hledá podstatu věcí a smysluplnost. Je určena pro ženy, které jsou unaveny z náročných společenských tlaků, aby byly dokonalé. Mít dokonalé tělo, dokonalý make-up až do posledního vlasu? To není Mádara. Mádara je pro skutečné ženy, které jsou jemné a ženské, a které také občas potřebují podporu, aby mohly pak rozdávat lásku a péči. Existuje hluboké pochopení pro význam měsíčních fází. To je zakotveno v tradici pobaltských států. Mádara produkty jsou vyrobeny pouze z vysoce kvalitních přírodních přísad, včetně léčivých bylin a rostlin sklizených v závislosti na astronomickém kalendáři. Je to místní znalost, která zůstala z dávných dob, kdy každá osoba žila v harmonii s přírodou. Produkty obsahují vysoké procento aktivních přírodních rostlinných složek, jakými jsou výtažky a esenciální oleje. Rostlinné extrakty, které se získávají z rostlin pěstovaných v pobaltských zemích, jsou velmi vhodné pro potřeby lidí, kteří žijí v mírných klimatických zónách. Kosmetika neobsahuje chemické přísady, které mohou škodit Vašemu tělu (i konzervanty jsou vyrobeny z přírodních enzymů). Všechny produkty Mádara obdržely certifikát ECOCERT.

kontakt na výrobce:
MADARA Cosmetics, Ltd.
Sampetera Str. 2
LV-1046 Riga
Latvia

webové strány značky:
www.kosmetika-madara.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Mádara Eco Face

Typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť

Výrobce: MADARA Cosmetics, Ltd., Sampetera Str. 2 , LV-1046 Riga Lotyšsko,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?