Prohlédněte si vaše seznamy přání

Gepa Čokoláda Bio Fairetta Quinua 45 g

Gepa Čokoláda Bio Fairetta Quinua 45 g

Značka: Gepa
Certifikáty: BIO, FAIR TRADE, NATURLAND
Certifikát BIOCertifikát FAIR TRADECertifikát NATURLAND
Balení:
39
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Čokoládová tyčinka Bio Fairetta Quinua v sobě spojuje plnou chuť mléčné čokolády a překvapení v podobě křupavých kuliček quinoi. Použité suroviny jsou z ekologického fair-trade zemědělství.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Čokoládová tyčinka Bio Fairetta Quinua od firmy Gepa v sobě spojuje lahodnost plné chuti mléčné čokolády a překvapení v podobě křupavých kuliček z quinoi. Díky vysoké bio kvalitě použitých surovin si můžete zamlsat bez výčitek svědomí. Quinoa se řadí mezi takzvané superpotraviny. Má vysoký obsah kompletních aminokyselin a je také významným zdrojem vitaminů a minerálů. Dopřejte si tak tyčinku spolu s ovocem jako zdravou svačinu, lehký dezert po obědě nebo kdykoliv vás přepadne chuť na nějakou malou sladkost.

Čokoláda je slazena přírodním třtinovým cukrem Mascobado, který byl vyprodukován na filipínském souostroví, což mu propůjčuje unikátní karamelovou příchuť. Na rozdíl od bílého cukru není rafinovaný, a zachovává si tak lepší výživnou hodnotu. Obsažené ingredience jsou získávány z fair-trade ekologického zemědělství. Koupí tyčinky tak také podpoříte drobné zemědělce z rozvojových zemí.

Upozornění: Může obsahovat stopy ořechů a lepku.

Výrobce: GEPA The Fair Trade Company, GEPA-Weg 1 , 42327, Wuppertal, Německo

Z blogu (1)

Zdraví v každé kostičce čokolády

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: