Montezumas Čokoláda mléčná 43% Venezuela 100 g

Montezumas Čokoláda mléčná 43% Venezuela 100 g

  • Značka: Montezumas
  • Balení: 100 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Tak sladká, že budete muset slastí zavřít oči. Tak jemná, že se necháte unést. Tak čokoládová, že nebudete už chtít žádnou jinou. Čokoláda mléčná 43% Venezuela Montezuma's má překvapivou chuť kakaa s mixem kakaových bobů, oříšků a vanilky. Boby Criollo a Trinitario dělaj&i

Tak sladká, že budete muset slastí zavřít oči.

Tak jemná, že se necháte unést.

Tak čokoládová, že nebudete už chtít žádnou jinou.

Čokoláda mléčná 43% Venezuela Montezuma's má překvapivou chuť kakaa s mixem kakaových bobů, oříšků a vanilky. Boby Criollo a Trinitario dělají z této čokolády virtuózní požitek plný chuti a ukáží vám, že mléčná čokoláda není v žádném případě nudná. 

Čokoládová značka Montezuma's byla založena v roce 2000 s velkým entuziasmem, ještě větším potěšením, s chutí na sladkou čokoládu a inovativní představou dokonalé britské čokolády. V dnešní době patří Montezuma's ke známým značkám čokolády, bývá označována jako nejinovativnější britská čokoládovna a prodává se do celého světa.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Potraviny: jednodruhové

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?