Vykuřovadla Rymer Damiána 20 g

Vykuřovadla Rymer Damiána 20 g

Balení:
43
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Sladce bylinná vůně damiány harmonizuje hormonální systém. Kromě toho působí příznivě na průdušky, například při astmatu. Zklidňuje trávení a na psychické úrovni působí proti depresi.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu4
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Lístečky damiány pocházející z Mexika mají sladce bylinnou vůni, která je velmi příjemná, působí lehce omamně a má výrazné afrodiziakální účinky. Zkušenosti s damiánou vypovídají o její schopnosti odstraňovat ženskou neplodnost, frigiditu, impotenci i potíže s prostatou či nepříjemné projevy klimakteria.

Vůně damiánových lístečků má dezinfekční účinky, podporuje chuť k jídlu a také pomáhá navracet hormonální rovnováhu. Již staří Mayové využívali damiánu při různých nemocech průdušek. Je užitečná zejména při astmatu. Usnadňuje vykašlávání a uvolňuje křeče. Damiána rovněž uklidňuje trávicí ústrojí a má také příznivé účinky na psychiku. Jejích účinků můžete využít při depresi, apatii nebo špatné náladě.

JAK NA VYKUŘOVÁNÍ?

Uhlík umístěte buď přímo mřížku kadidelnice, nebo (pokud máte kadidelnici bez mřížky), naplňte kadidelnici asi do ¾ pískem nebo himalájskou solí. Písek ani sůl není třeba po každém vykuřovaní měnit, stačí odebrat již použitý uhlík se zbytky vykuřovadla. 

Sůl není vhodná do všech druhů kadidelnic! (např. RAKU, kovových či vyrobených z porézních materiálů). 

Do pinzety či kleští na uhlíky uchopte rychlozápalný uhlík a sirkou nebo zapalovačem ho zespoda zapalte. Počkejte 15-20 sec. než uhlík přestane jiskřit a vydávat kouř, položte jej do kadidelnice na písek.

Po cca 30 sec., kdy se uhlík začne zbarvovat do šeda již můžete na uhlík sypat vykuřovadlo. Uhlík hoří 20-80 minut (podle velikosti) a během této doby můžete kdykoliv podle potřeby vykuřovadlo přisypat.

Pro vykuřování bylin a vonných dřev (např. palo santo, cedrové dřevo) použijte plátek mica. 

Použití: Hrstičku lístků damiány vsypte do vykuřovací pícky nebo elektrické kadidelnice.

Upozornění: Vykuřovadla a tyčinky zapalujte v dobře větraných místnostech, kouř neinhalujte ani nevdechujte. Vykuřovadla nikdy nezapalujte přímo, musí se zahřát, ne zapálit. Během hoření nenechávejte kadidelnici s uhlíkem bez dozoru, uhlík lze uhasit pouze vhozením do vody.

Společnost Rymer se zabývá prodejem vykuřovadel a dalších souvisejících rituálních produktů. Nabízí široký sortiment nejvyšší kvality - to znamená bez syntetických příměsí, syntetických vonných látek a barviv.

Hlavní typ vůně: bylinková, sladká

Výrobce: Michael Rymer , Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Turnera aphrodisiaca
Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu4

Dech Draka aneb k čemu slouží vykuřovadla

Emoční tělo je mostem mezi tělem a duší

Kadidelnice – důležitý přítel při meditaci

Vykuřování - Archaická aromaterapie

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Turnera aphrodisiaca
Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.