Prohlédněte si vaše seznamy přání

Govinda Datlové cukroví s kaštany Maroni, Bio 100 g

Govinda Datlové cukroví s kaštany Maroni, Bio 100 g

Momentálně vyprodané na e-shopu

Datlové cukroví s kaštany Maroni přináší neobvyklou orientální kombinaci sladkého ovoce, vše oslazené pouze agávovým sirupem a ovoněné skořicí. Poslouží jako malá zdravá svačinka i zobání.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Datlové cukroví s kaštany Govinda Maroni přináší neobvyklou orientální kombinaci sladkého ovoce, vše oslazené pouze agávovým sirupem a ovoněné skořicí. Díky kvalitním surovinám má cukroví skvělou chuť, zasytí, zažene chuť na sladké a zároveň je zdravé. Poslouží vám tak jako malá svačinka i zobání ve chvílích, kdy vás honí mlsná.

Ovocné cukroví Maroni má neobvyklou chuť díky spojení jedlých kaštanů a sušených datlí. Datle dodávají přirozeně sladkou medovou chuť a zároveň jsou bohaté na množství vlákniny a minerálních látek. Stejně tak jsou zdravé kaštany, plné minerálních látek a přirozeně se vykytující sacharózy. Dokáží snadno zasytit a dodat tělu energii.

Datlové cukroví je navíc přislazeno agávovým sirupem a ovoněno hřejivou skořicí, která umocňuje orientální hřejivou chuť i vůni. Cukroví si můžete užít jako malou svačinku jen tak nebo v kombinaci třeba s jogurtem, zasytí a poslouží i jako zobání k televizi nebo když máte chuť na sladké. 

Výrobce: Govinda Natur GmbH, Dieselstrasse 13 A , 67141, Neuhofen, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Chuťově nic moc / Hanka 10. 8. 2016 16:21

Mám ráda kaštany, ale zde chuťově nejdou poznat, chuť velmi rozpačitá, kokosové jsou lepší, zkusím raději jiné

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?