Govinda Datlové raw cukroví s moringou Prana 100 g

Govinda Datlové raw cukroví s moringou Prana 100 g

  • Značka: Govinda
  • Balení: 100 g
  • Certifikáty: BIO, VEGAN
  • Info:Zboží je nedostupné.

Datlové raw cukroví s moringou Govinda Prana přináší neobvyklou kombinaci sladkého ovoce a sušených plodů, vše oslazené pouze agávovým sirupem a ovoněné citronem. Díky kvalitním surovinám má cukroví skvělou chuť, zasytí, zažene chuť na sladké a zároveň je zdravé. Poslouží vám tak jako malá svačinka i zobání ve chvílích, kdy vás honí mlsná.

Ovocné cukroví Prana má neobvyklou chuť díky spojení sušených datlí, kešu oříšků, mandlí a hlavně prášku z plodů moringy a baobabu. Datle dodávají přirozeně sladkou medovou chuť a zároveň jsou bohaté na množství vlákniny a minerálních látek. Moringa i baobab jsou považovány za superpotraviny, jsou plné vitaminů, antioxidantů a minerálních látek.

Datlové cukroví je navíc přislazeno agávovým sirupem a ovoněno citronovým olejem, která umocňuje letní ovocnou chuť i vůni. Cukroví si můžete užít jako malou svačinku jen tak nebo v kombinaci třeba s jogurtem, zasytí a poslouží i jako zobání k televizi nebo když máte chuť na sladké. 

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Datle1), Kešu oříšky1), Mandle1), Mleté zemní mandle1), Prášek z baobabu1), Prášek z moringy1) (3 %) , Citronový olej1)

1) Bio

Obal: plastový

Složení: bez lepku, bez palmového oleje, vhodné pro vegany

Výrobce: Govinda Natur GmbH, Dieselstrasse 13 A, 67141 Neuhofen Německo, http://www.govinda-natur.de/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?