Govinda Datlové raw cukroví s moringou Prana, Bio 100 g

Govinda Datlové raw cukroví s moringou Prana, Bio 100 g

Datlové raw cukroví s moringou Prana přináší neobvyklou kombinaci sladkého ovoce a ořechových plodů, vše oslazené pouze agávovým sirupem a ovoněné citronem.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Datlové raw cukroví s moringou Govinda Prana přináší neobvyklou kombinaci sladkého ovoce a sušených plodů, vše oslazené pouze agávovým sirupem a ovoněné citronem. Díky kvalitním surovinám má cukroví skvělou chuť, zasytí, zažene chuť na sladké. Poslouží vám tak jako malá svačinka i zobání ve chvílích, kdy vás honí mlsná.

Ovocné cukroví Prana má neobvyklou chuť díky spojení sušených datlí, kešu oříšků, mandlí a hlavně prášku z plodů moringy a baobabu. Datle dodávají přirozeně sladkou medovou chuť a zároveň jsou bohaté na množství vlákniny a minerálních látek. Moringa i baobab jsou považovány za superpotraviny, jsou plné vitaminů a minerálních látek.

Datlové cukroví je navíc přislazeno agávovým sirupem a ovoněno citronovým olejem, která umocňuje letní ovocnou chuť i vůni. Cukroví si můžete užít jako malou svačinku jen tak nebo v kombinaci třeba s jogurtem, zasytí a poslouží i jako zobání k televizi nebo když máte chuť na sladké. 

Výrobce: Govinda Natur GmbH, Dieselstrasse 13 A , 67141, Neuhofen, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?