I+M Naturkosmetik Denní krém Age-Protect 30 ml

I+M Naturkosmetik Denní krém Age-Protect 30 ml

Denní krém dodává zralé pleti potřebnou výživu a hydrataci díky bohatému složení. Obsažené oleje a kyselina hyaluronová pečují o pokožku a aktivně ji regenerují.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Denní krém I+M Age-Protect pečuje o zralou pleť díky bohatému výživnému složení na bázi rostlinných olejů a bylinných výtažků. Krém poskytuje náročné zralé pokožce potřebnou výživu, udržuje ji pružnou a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy.

Základ denního krému tvoří výtažky z Aloe vera, které mají výborné zklidňující a zároveň hydratační vlastnosti. Aloe pokožku zjemní a uzavře v ní tolik potřebnou hydrataci, díky obsahu antioxidantů ji navíc chrání před působením volných radikálů, a tak i před známkami předčasného stárnutí.

O výživu a péči se postarají oleje z avokáda, mandlí, jojoby a meruňkových jader. Ty jsou bohaté na množství vitaminů a nenasycených mastných kyselin, které vyživují svrchní vrstvy pokožky, zatímco do hlubších vrstev kůže pronikne kyselina hyaluronová.

Díky bohatému složení pečuje dení krém i o tu nejnáročnější zralou pleť, hydratuje ji a vyživuje zároveň. Pokožka je tak jemná, pružnější a odolnější vůči nepříznivým vnějším vlivům a známkám předčasného stárnutí.

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno na čistou odlíčenou pokožku obličeje, krku a dekoltu.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte denní krém v kombinaci s ostatními produkty z řady Age-Protect.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?