Mossa Denní krém na okamžitou výplň vrásek, Age Excellence 50 ml

Instant Wrinkle Fill Day Cream

Mossa Denní krém na okamžitou výplň vrásek, Age Excellence 50 ml

Instant Wrinkle Fill Day Cream

Denní krém s obsahem bambuckého másla, kyseliny hyaluronové a extraktu z černého bezu stimuluje tvorbu kolagenu a účinně tak eliminuje viditelnost vrásek. Složení bohaté na antioxidanty a živiny zajistí vaší pleti tu správnou péči.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Denní krém na okamžitou výplň vrásek MOSSA Age Excellence je vhodný zejména pro zralejší typ pleti. Svým složením zajišťuje pleti potřebnou výživu, ochranu a také regeneraci. Hebký a výživný krém okamžitě zjemňuje drobné vrásky v obličeji díky jeho schopnosti posílit v pokožce kolagenovou síť.

Kyselina hyaluronová udrží v pokožce potřebnou vlhkost, čímž ji jemně vyhladí a zpevní obličejové kontury obličeje. Antioxidanty černého bezu brání kožní buňky před působením volných radikálů a tím efektivně zpomalují stárnutí. Složení je obohaceno o bambucké máslo, které poskytne komfort i té nejnáročnější pleti a zároveň zklidňuje podráždění, podporuje hojení a hydratuje.

Přírodní lotyšská kosmetika MOSSA obsahuje ve svých produktech vysoký podíl extraktů a olejů ze severského bobulovitého ovoce. Plody jsou díky drsným klimatickým podmínkám mimořádně bohaté na vitamíny a antioxidanty. Značka MOSSA má certifikaci Ecocert a mnohé z jejich pruduktů jsou vegan.

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno na čistou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Tip: Krém je nejvhodnější pro věkovou kategorii 45+.

Ostatní kategorie: Dárky do 500 Kč

Typy pleti: anti age

Výrobce: Mossa Cosmetics SIA, Sampetera Str. 2 , Riga, Lotyšsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?