Prohlédněte si vaše seznamy přání

Alva Deo krystal kulička Intensive 50 ml

Alva Deo krystal kulička Intensive 50 ml

Certifikovaný přírodní deodorant Intensive s 24hodinovým intenzivním účinkem proti pocení a tělesnému zápachu. Díky esenciálním olejům a bio Aloe vera účinně zklidňuje pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Certifikovaný přírodní deodorant Alva Intensive s 24 hodinovým intenzivním účinkem proti pocení a tělesnému zápachu. Díky esenciálním olejům a bio Aloe vera účinně zklidňuje pokožku a zajišťuje jí péči, zatímco přírodní minerály eliminují tělesný zápach a harmonizují nadměrné pocení.

Roll on deodorant pečuje o namáhanou pokožku podpaží díky vysokému podílu šťávy z Aloe vera a zklidňující pomerančové květové vodě. Pleť aktivně zjemňují, mírní její začervenání i nepříjemné pnutí po holení. Podpaží zůstává hebké a jemné, zatímco výtažky z vilínu viržinského a kamenec působí přirozeně antibakteriálně a brání vzniku zápachu. Navíc, kamenec působí lehce adstringentně, mírní nadměrné pocení aniž by ucpával potní póry a pokožku dráždil. Jemný přírodní deodorant vás nejenom ochrání před pachem potu, ale také vás zahalí do jemné svěží vůně.

Použití: Aplikujte na čistou suchou pokožku dle potřeby.

Tip: Při dlouhodobém stání se mohou vytvořit malé krystalické vločky, proto raději před použitím protřepejte.

Upozornění: Nanášejte jen na neporušenou pokožku.

Barva: neutrální

Výrobce: Alva naturkosmetik gmbh, Gewerbepark 19 , 49143, Bissendorf, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Slabá intezita / Mo-nika 12. 3. 2019 15:31

Používala jsem produkt v letním období, vůně příjemná a nenápadná. Deodorant sice zklidní a nedráždí, ale jinak se mi popisovaný výkon intesive24 neosvědčil.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?