Kiss My Face Corp. Deo kulička, levandule 88 ml

Kiss My Face Corp. Deo kulička, levandule 88 ml

  • Bez DPH 165 Kč

Přírodní deodorant s vůní levandule využívá jedinečnou technologii zkapalněných deodoračních krystalů. Díky tekuté formě krystalů se snadno nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává ulepený pocit.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní deodorant Kiss My Face s vůní levandule využívá jedinečnou technologii zkapalněných deodoračních krystalů. Díky tekuté formě krystalů se snadno nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává ulepený pocit. Neobsahuje parabeny, hliník ani umělé vůně.

Kamenec je přírodní minerál, který má silné adstringentní účinky. Stahuje póry a přirozeně tak omezuje pocení. Jeho antibakteriální účinek zároveň efektivně zabraňuje vzniku a množení bakterií, a omezuje tak zápach z potu. 

Extrakt z vrbové kúry podporuje adstringentní a antibakteriální účinek kamence. Levandule uklidňuje citlivou pokožku a zanechává ji jemně provoněnou. Deodorant přírodní cestou udržuje podpaží suché a zároveň jemné a bez podráždění.

Použití: Deodorant aplikujte na suchou a čistou pokožku podpaží podle potřeby. Nechte vstřebat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Funguje / Quifadis 8. 12. 2014 15:54

Deodorant jsem se rozhodla vyzkoušet i po předchozí negativní zkušenosti s kamencovými deodoranty, protože jsem po delším používání měla podrážděnou pokožku. Po tomto deodorantu jsem žádné podráždění neměla. Navíc u mě bezvadně funguje proti zápachu, lépe než některé antisperspiranty. Pocení jako takovému zvlášť nezabraňuje, ale pro toho, kdo se příluš nepotí opravdu doporučuju. Vůni levandule jsem nezaznamenala, spíše cítím jakousi pepřovou vůni, ale vzhledem ke skvělému účinku pro mě na vůni už tolik nesejde. Z mého pohledu je možná až příliš tekutý a na kuliččce/zavírání ulpívá a usychá.. I tak za mě jednoznačné ano, i vzhledem k dobré ceně.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?