Alva Deo sprej krystal Intensive 75 ml

Alva Deo sprej krystal Intensive 75 ml

Deo sprej krystal Intensive vás perfektně ochrání proti pocení a nepříjemnému zápachu. Tato varianta je určena i pro náročnější dny či sportovní aktivitu a je skvěle snášena i citlivou pokožkou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Alva Deo sprej krystal Intensive vás perfektně ochrání proti nadměrnému pocení a nepříjemnému zápachu. Díky intenzivnějšímu složení z kvalitních ingrediencí je vhodný i pro náročnější situace, období zvýšeného stresu či fyzické aktivity. Je skvělým pomocníkem také při sportu a tělesné námaze. Je maximálně spolehlivý a jeho ochrana je skutečně dlouhotrvající.

Obsahuje pouze složky přírodního původu a díky složení zcela bez alkoholu nevysušuje pokožku a nezpůsobuje její začervenání. Je přirozeně nedráždivý, proto jej lze použít i na kůži citlivou či náchylnou k vzniku alergických reakcí. Obsažený extrakt z Aloe vera poskytuje zklidňující a chladivé účinky, které pečují o jemnou pokožku podpaží po celý den.

Pohodlná aplikace je díky sprejové formě opravdu snadná a rychlá. Deodorant se rovnoměrně nanáší a nezanechává bílé skvrny, díky čemuž nehrozí znečištěním vašeho oblečení. Olej z damašské růže dodává pokožce množství vyživujících látek a udržuje ji sametově hebkou. Tento deodorant je skvělým společníkem pro běžné i náročnější dny a jeho jemná vůně s vámi vydrží až do pozdních hodin.

Použití: Aplikujte na suché a čisté podpaží několikrát denně dle potřeby.

Upozornění: Nepoužívejte na podrážděnou kůži či krátce po oholení!

Výrobce: Alva naturkosmetik gmbh, Gewerbepark 19 , 49143, Bissendorf, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?