Logona Deo sprej, Mediterran - vyřazen 100 ml

Logona Deo sprej, Mediterran - vyřazen 100 ml

Jemný přírodní deodorant ve spreji z řady Mediterran Logona bez obsahu hliníku a jiných příměsí a škodlivin. Osvěžující deodorant s pěstícími vonnými oleji, osvěžující bazalkou a harmonizující směsí šalvěje, vanilky a bergamotu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jemný přírodní deodorant ve spreji z řady Mediterran Logona bez obsahu hliníku a jiných příměsí a škodlivin. Osvěžující deodorant s pěstícími vonnými oleji, povzbuzujícím bergamotem a harmonizující směsí šalvěje, vanilky a bazalky.

Extrakt z červených hroznů účinně tonizuje a osvěžuje pokožku, šalvěj dokáže uklidnit i podráždění po holení a spolu s bergamotem posiluje desinfekční účinky a předchází tak vzniku zarudnutí či svědění.  Přírodní látka Bisabolol s účinnými látkami, které se nachází např. v heřmánku, výrazně napomáhá hojení drobných ranek.

Bazalka a ylang ylang navozují dobrou náladu a fungují antistresově. Směs pečlivě zvolených éterických olejů pak zajišťuje dlouhodobou svěžest a po vanilce lehce nasládlou bylinnou vůni. Vůně je spíše neutrálního rázu a je tak vhodná jak pro ženy, tak pro muže. Deodorant ihned zasychá a nelepí, ani nebarví.

Použití: Nastříkejte na suchou čistou pokožku dle potřeby. Je vhodný k dennímu použití.

Dávkování: Deodorant je balen s praktickým sprejovým rozprašovačem ve skleněné lahvičce z matného skla.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?