Victor Phillippe Depilační voskové pásky Depilette 12 ks

Victor Phillippe Depilační voskové pásky Depilette 12 ks

Depilační pásky Depilette z čistého včelího vosku umožňují rychlou a hygienickou depilaci, která zanechá pokožku úplně hladkou.certifikáty: vhodné pro: depilacibalení: plastový obalpoužití: Každý díl lze použít pro 3-5 depilací.složení: 12 kusů depilačních páskůzemě původu značky: Itáliecharakteristika značky: Italská značka Victor Philippe vznikla koncem 70. let, aby šířila na trhu produkty založ

Depilační pásky Depilette z čistého včelího vosku umožňují rychlou a hygienickou depilaci, která zanechá pokožku úplně hladkou.

certifikáty:
vhodné pro: depilaci
balení: plastový obal

použití: Každý díl lze použít pro 3-5 depilací.
složení: 12 kusů depilačních pásků

země původu značky: Itálie
charakteristika značky: Italská značka Victor Philippe vznikla koncem 70. let, aby šířila na trhu produkty založené na léčebnývh účincích propolisu. Jejím sídlem se stal zámek ze 17. století v oblasti známé včelařstvím. Již o několik let později přišla společnost na trh s kompletní řadou produktů založených na propolisu, což jí přineslo opravdový věhlas. Pravá revoluce ve společnosti nastala začátkem 90.let, kdy se objevil nový zázrak přírody - Aloe vera. V té době byla Aloe vera téměř neznámou rostlinou a Victor Philippe si ji nechal dovážet z Barbadosu. Později, když trh zaplavily nepříliš kvalitní produkty pochybných značek s nnepřiměřeně vysokou cenou, uzavřela společnost smlouvu s hlavním brazilským producentem vysoce kvalitní Aloe vera. S rozšiřující se základnou zákazníků došlo k přeorganizování struktury společnosti a jejímu přesídlení a povědomí o kvalitě produktů se rozšířilo daleko za hranice Itálie. V našem sortimentu naleznete Aloe vera šťávy, produkty z propolisu a depilační pomůcky Depilette. Některé produkty obdržely certifikát Bio Eco Cosmesi.

kontakt na výrobce:
Victor Philippe S.r.l
Via del lavoro, 30
I - 20060, Pozzo d'Adda
Italia
www.victorphilippe.it

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Victor Philippe S.r.l, Via del lavoro, 30, I - 20060 Pozzo d'Adda Itálie, www.victorphilippe.it

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?