Batex Dětská zavinovačka, 229 S

Batex Dětská zavinovačka, 229 S

  • Bez DPH 388 Kč

Dětská zavinovačka plněná kvalitním dutým vláknem Tevyro je maximálně prodyšná a má skvělé absorpční vlastnosti. Poskytuje vašemu děťátku dlouhotrvající pocit bezpečí a tepla.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dětská zavinovačka Batex vyrobená pečlivým postupem z těch nejkvalitnějších základních materiálů je skvělým pomocníkem pro péči o vaše miminko. Zavinovačka je plněná syntetickým vláknem s inovovanou technologií výroby, která klade maximální důraz na pohodlí a skvělé uživatelské vlastnosti. Je skutečně lehká, a proto vhodná i na cestování.

Toto syntetické vlákno je mimořádně prodyšné a okamžitě odvádí přebytečnou vlhkost. Miminko se tak v zavinovačce nezapaří a materiál udrží jeho pokožku dlouhodobě v suchu. Vlákno je vhodné také pro alergiky a má výjimečné absorpční vlastnosti. Povrchovým materiálem je čistá bavlna a fleece. Tato kombinace nedráždí kůži a je velmi příjemná na dotek.

Zavinovačka pevně obemkne tělo vašeho děťátka a navodí mu pocit bezpečí podobný tomu, jaký mělo v maminčině bříšku. Díky pohodlnému zapínání na suchý zip je její použití opravdu snadné a rychlé. Zavinovačka se také jednoduše udržuje praním v pračce do teploty 30°C.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bavlna, Fleece, Duté vlákno

Barva: smetanová

Lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna, fleece

Lůžkoviny - výplně: duté vlákno

Produktové řady: Batex ALLERGY, Batex KIDS

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: