Logona Fluid na kůžičku okolo nehtů, Natural Nails 15 ml

Logona Fluid na kůžičku okolo nehtů, Natural Nails 15 ml

  • Bez DPH 249 Kč

Fluid na kůžičku okolo nehtů Natural Nails obsahuje výživné oleje bránící jejímu nadměrnému vysušení a poškození, vyživuje také samotné nehty. Výsledkem pravidelného používání jsou krásné a pěstěné ruce.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Fluid na kůžičku okolo nehtů Natural Nails Logona obsahuje výživné rostlinné oleje zabraňující jejímu nadměrnému vysušování a poškozování. Vyživuje také samotné nehty a posiluje je. Obsažené bylinné extrakty působí antibakteriálně a jako prevence proti vzniku zánětů. Výsledkem pravidelného používání jsou pěstěné ruce a zdravé pevné nehty.

Jojobový a mandlový olej jsou velmi bohaté na nenasycené mastné kyseliny, vitaminy rozpustné v tucích a další mikroživiny, jež jsou důležité pro správnou funkci celé pokožky. Pomáhají nastartovat regenerační procesy a urychlovat hojení případných drobných záděrek či trhlinek.

Heřmánek spolu s myrhou působí proti bakteriím, které jsou zodpovědné za vznik zánětlivých záděr nebo zánětů nehtového lůžka. Heřmánek také předchází nepříjemnému zarůstání nehtů. Mimo to je bohatý na přírodní složku bisabolol, který má protizánětlivé a uklidňující účinky.

Použití: Denně nebo podle potřeby nanášejte na kůži v okolí nehtů a jemně vmasírujte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?