Yellow and Blue Gel na nádobí z mýdlových ořechů 750 ml

Yellow and Blue Gel na nádobí z mýdlových ořechů 750 ml

Gel na nádobí pro mytí v ruce využívá čistících schopností mýdlových ořechů. Ty si spolehlivě poradí s mastnotou i odolnými nečistotami.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Gel na nádobí Yellow and Blue pro mytí nádobí v ruce využívá čistících schopností mýdlových ořechů. Ty si spolehlivě poradí s mastnotou i odolnými nečistotami a zároveň jsou šetrné k pokožce rukou, kterou zbytečně nedráždí a nevysušují. Díky tomu mohou mycí gel bez obav používat i osoby s citlivou pokožkou náchylnou k alergiím.

Základ mycího gelu tvoří saponin, výtažek z mýdlových ořechů, a rostlinné tenzidy. Tyto dvě látky při kontaktu s vodou vytvoří krémovou pěnu, která účinně odstraní zbytky jídla i připečenou mastnotu. Rostlinné silice z citrusových plodů dodávají gelu příjemnou vůni a zároveň slouží jako přirozená přírodní dezinfekce.

Jednoduché avšak účinné složení si poradí s nečistotami a zároveň je šetrné k pokožce rukou i k životnímu prostředí. Obsažené složky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky, a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Malé množství gelu rozmíchejte v teplé vodě. Pro odstranění odolných nečistot aplikujte gel přímo na znečištěný povrch a za pomoci houbičky vyčistěte. Umyté nádobí opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a, 61700 Brno Česká republika, tel: +420 511 119 820, www.tierraverde.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

funguje, ale .. / Tereza 29. 9. 2015 19:50

Koupila jsem vzorek na vyzkoušení (do té doby jsme používali klasický Jar) .. umyje, dokonce umyje i do čista, i zaschlou špínu, ale trvá to hroznou dobu a na každé mytí jsem vždy vypotřebovala opravdu velké množství přípravku (což se mi příčí - a přistihla jsem se, že se snažím raději z prázdné lahve Jaru vyždímat i tu poslední neexistující kapičku, místo abych použila \"ořešák\"), což mě od přírodní alternativy mytí nádobí téměř odradilo na dobro (naštěstí jsem vyzkoušela i druhou variantu přípravků - bez saponinu, pouze s tenzidy - a s tou jsem mnohem spokojenější).

/ Anna 13. 6. 2019 17:14

Docela funguje, ale je ho potřeba použít obrovské množství, takže znovu nekoupím. Teď používám prostředek od Bio-D a s tím jsem daleko spokojenější.

Doporučuji / Martina 20. 12. 2015 18:53

Já tento výrobek používám již několik let a jsem naprosto spokojená!

Lehký průměr / Sandra 22. 8. 2016 12:22

Co se týče přírodních produktů, určitě není nejlepší. Ve stejné cenové relaci jsem už vyzkoušela mnohem mnohem lepší. Není špatný, ale znovu bych ho už nekoupila.

Eva / Eva 22. 9. 2016 14:01

Pouzivam opakovane a jsem spokojena.Slozeni setrici prirodu i myci schopnosti+je to ceska firma.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?