Nobilis Tilia Gel na oční vrásky RIA 30 ml

Nobilis Tilia Gel na oční vrásky RIA 30 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 30 ml
  • Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
  • Bez DPH 140 Kč

Gel na oční vrásky Ria regeneruje jemnou pokožku očního okolí, dodává potřebné živiny a mírní podráždění. Díky obsaženému vitaminu E a pupalkovému oleji je dokonale vyživená.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Gel na oční vrásky Nobilis Tilia Ria regeneruje jemnou citlivou pokožku očního okolí, dodávápotřebné živiny a mírní případná podráždění. Díky obsaženému vitaminu E a pupalkovému oleji je pokožka dokonale vyživená.

Pupalkový olej má výborné protizánětlivé a zklidňující účinky. Mírní otoky i tmavé kruhy pod očima. Díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin a kyselině gama-linoleové se pokožce dostane potřebných živin.

Vitamin E pleť vyživuje a chrání ji před známkami předčasného stárnutí i před vznikem mimických vrásek. Účinné látky obsažené v očním gelu Ria regenerují citlivou pokožku očního okolí, osvěžují ji a dodávají jí pružnost.

Šetrná péče

Gel na oční vrásky Ria od Nobilis Tilia je přesně to, co namáhaná a křehká pokožka očního okolí potřebuje. Jemná gelová konzistence oční okolí nezatěžuje, nezanechává ulepený pocit a nedráždí pokožku. Gel poskytne očnímu okolí dostatek vyživujících látek a díky přírodním výtažkům pomáhá minimalizovat oční vrásky a kruhy pod očima.

Proti vráskám

Tento lehký gel je tak vhodný i pro citlivou pokožku a díky přírodním ingrediencím poskytuje pokožce očního okolí šetrnou péči. Pupalkový olej nejen, že oční okolí do hloubky vyživuje, ale má zároveň zklidňující vlastnosti a mírní jakékoliv podráždění či nepříjemné zarudnutí. Díky svým vyživujícím schopnostem pak zmírňuje viditelnost vrásek a pomáhá předcházet jejich dalšímu vzniku.

Výživa a zklidnění

Pupalkový olej rovněž působí protizánětlivě a pomáhá zmírnit otoky v okolí očí a kruhy pod očima. Díky obsahu nenasycených mastných kyselin pokožku vyhlazuje a vypíná. V tomto pečujícím gelu dále najdete také vitamin E, který je mocným antioxidantem, chrání proti volným radikálům, a tím i zpomaluje stárnutí pokožky. Gel na oční vrásky Nobilis Tilia tak zanechává pokožku očního okolí rozzářenou a komfortně hydratovanou.

Použití: Malé množství očního gelu naneste na pokožku kolem očí a jemnými pohyby vklepejte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?