TeaTao Gynostema Pentaphyllum, Ženšen pětilistý list 75 g

TeaTao Gynostema Pentaphyllum, Ženšen pětilistý list 75 g

Skladem > 10 ks

Ženšen pětilistý se ve východní medicíně využívá pro posílení imunity i snížení hladiny cholesterolu, krevního cukru a tlaku, a díky tomu je výborný i pro lidi ve starším věku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Gynostemma pentaphyllum neboli ženšen pětilistý se v tradiční východní medicíně využívá již po staletí. Připravuje se z něj lahodný nápoj, který současně nabízí příznivé účinky na stav našeho organismu. Zde se využívá na podporu správné funkce kardiovaskulárního systému a pro posílení činnosti imunitního systému.

Ženšen pětilistý je vhodný také pro lidi ve starším věku, a to díky tomu, že přispívá ke správné činnosti imunity, ale také pomáhá vyrovnávat cholesterol, hladinu krevního cukru a tlak. Kromě toho příznivě působí na činnost jater a na žaludek, kde pomáhá udržovat optimální pH.

Příprava: 3- 5 g byliny přelijeme vroucí vodou a necháme 2-3 minuty louhovat. Poté scedíme. Z jedné porce lze připravit několik nálevů.

Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Užití: vnitřní

Výrobce: FLEET s.r.o., Milešovská 6, 130 00 Praha 3 - Vinohrady Česká republika,

Detailní složení a vlastnosti

Složení: ženšen pětilistý

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?