TeaTao Gynostema Pentaphyllum, Ženšen pětilistý list 75 g

TeaTao Gynostema Pentaphyllum, Ženšen pětilistý list 75 g

Ženšen pětilistý se ve východní medicíně využívá pro posílení imunity, prevenci stresu a snížení hladiny cholesterolu, krevního cukru a tlaku. Je také silným adaptogenem a má antioxidační účinky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Gynostemma pentaphyllum neboli ženšen pětilistý se v tradiční východní medicíně využívá již po staletí. Připravuje se z něj lahodný nápoj, který současně nabízí příznivé účinky na stav našeho organismu. Zde se využívá jako prevence žloutenky, při nemocech kardiovaskulárního systému a pro posílení činnosti imunitního systému.

Ženšen pětilistý se ve východní medicíně využívá jako prevence stresu, arterosklerózy a také rakoviny. Díky tomu, že přispívá ke správné činnosti imunity a napomáhá vyrovnávat cholesterol, krevní cukr a tlak, je vhodný také pro lidi ve starším věku. Kromě toho patří mezi silné antioxidanty a adaptogeny. Přispívá k celkovému posílení nervového systému a dodání životní energie. Gynostemma se ve východních zemích také užívá pro posílení správné činnosti jater a cirkulace krve.

Příprava: 3- 5 g byliny přelijeme vroucí vodou a necháme 2-3 minuty louhovat. Poté scedíme. Z jedné porce lze připravit několik nálevů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: ženšen pětilistý

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Užití: vnitřní

Výrobce: FLEET s.r.o., Milešovská 6, 130 00 Praha 3 - Vinohrady Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?