Aromaterapie Karel Hadek HEMOSAN Speciální tělový olej 20 ml

Aromaterapie Karel Hadek HEMOSAN Speciální tělový olej 20 ml

78
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: 3. 10. u vás

Tělový olej s adstringentními a regeneračními účinky je určený k péči o pokožku konečníku se sklony k tvorbě hemoroidů.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

HEMOSAN Speciální tělový olej od značky Karel Hadek s adstringentními a regeneračními účinky je určený k péči o pokožku konečníku se sklony k tvorbě hemoroidů. Rostlinné oleje a maceráty z kaštanu, měsíčku a třezalky jsou známé pro své protizánětlivé účinky. Jejich účinek je doplněn éterickými oleji z šalvěje, cypřiše, levandule, hřebíčku. 

Vzhledem k adstringentním a analgetickým účinkům éterických olejů může být tělový olej použit i pokud se na konečníku objeví hemoroidy. V hemoroidech dochází k městnání krve, obsažené látky podporují její tok a případně tiší drobnější krvácení. Přípravek je vhodný při a po provádění klystýru.

Použití: Dle potřeby několikrát denně ošetřete pokožku .

Skladování: Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Firma Karel Hadek se specializuje na výrobu fyziologických produktů a získává k tomu pouze suroviny, které jsou velmi kvalitní, mají pouze přírodní charakter. Produkty Aromaterapie Karel Hadek pochází z ekologicky čistých nalezišť, neobsahují herbicidy, pesticidy, těžké kovy a další příměsi. 

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a.s., Kšice 11 , 349 01, Stříbro, Česká republika

Z blogu1

Novinka: Aromaterapie Karel Hadek a Fauna

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?