Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

laSaponaria Hojivý olej pro maminky a miminka BIO 25 ml

laSaponaria Hojivý olej pro maminky a miminka BIO 25 ml

Značka: laSaponaria
Certifikáty: CCPB
Balení:
299
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Pro spokojená miminka a šťastné maminky je tento olej jako dělaný. Bez parfemace s mandlovým olejem z ekologického zemědělství. Má všestranné využití.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Hojivý olej pro maminky a miminka BIO laSaponaria má velmi jednoduché složení bez alergenů a vonných látek. Hýčká, zvláčňuje, hojí a chrání citlivou pokožku

Olejíček s obsahem mandlového oleje z ekologického zemědělství je skvělý pro kojicí maminky a nejcitlivější pokožku miminek. Mandlový olej má zvláčňující a hojivé účinky a společně s vitaminem E poskytuje ochranu např. proti popraskání kůže v okolí bradavek a také zmírňuje zarudnutí.

laSaponaria je italská značka přírodní vědomé kosmetiky, která nese BIO certifikaci a je vyrobena z těch nejkvalitnějších surovin. Podporuje lokální farmáře, sociální projekty a fair trade. Samozřejmostí je netestování na zvířatech ani použivání živočišných surovin. laSaponaria využívá jako obalový materiál z velké části recyklované plasty nebo bioplasty a produkty jsou výsledkem řemeslné ruční výroby.

Použití: Nanášejte na bradavky, pomůžete tak zabránit prasklinkám kůže a zarudnutí. Před kojením olejíček nemusíte oplachovat. Olej pomůže také s kožními neduhy nebo zarudnutím pokožky miminka.

Typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce: LaSaponaria cosmetica consapevole, Via Dei Trasporti, 3 , 61122, Pesaro , Itálie , tel: +39 0721 917022

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: